Santini tetřev

Jméno Santini tetřev
Adam Bláha

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 16 (16) 715 b 35.
zima 2019-2020 1 (7) 60 b 148–149.
2019 3 (18) 181 b 107.
Celkem 20 0 (41)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 58. 43 01:14:06 35:29 (35%) 43 60.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 42. 59 01:07:07 24:08 (23%) 102 35.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 62. 39 01:02:29 20:49 (20%) 102 52.
4 čt 28. 5. Juliána 33. 68 01:08:34 23:05 (21%) 170 45.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 83. 1 01:21:44 35:41 (33%) 209 48.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 66. 35 01:11:53 29:56 (29%) 209 52.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 42. 59 01:52:04 41:17 (31%) 268 50.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 46. 55 01:02:00 23:29 (23%) 323 47.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 73. 28 358 47.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 49. 52 01:10:03 29:22 (29%) 410 48.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 54. 47 01:09:54 37:35 (40%) 422 47.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 28. 73 05:31:08 135:41 (53%) 495 42.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 37. 64 00:48:16 21:18 (24%) 559 38.
14 čt 24. 9. Kamýk 28. 73 00:51:39 17:40 (18%) 632 36.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 39. 62 00:54:08 19:45 (20%) 694 36.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 41. 60 00:51:03 21:17 (23%) 715 35.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 41. 60 02:04:09 51:14 (38%) 60 56.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 60 81.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 60 88.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 60 88.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 60 108.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 60 116.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 60 148–149.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 56. 45 01:02:01 24:20 (24%) 45 130–131.
5 čt 9. 5. Hostivař 45 143–144.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 37. 64 00:59:03 19:06 (19%) 109 85.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 109 90.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 109 97.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 109 102.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 29. 72 00:50:14 18:18 (19%) 181 86.
11 čt 20. 6. Sedlec 181 89.
12 čt 27. 6. Dubeč 181 91.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 181 96.
14 čt 12. 9. Krčák 181 97.
15 čt 19. 9. Kolovraty 181 104.
16 čt 26. 9. Vítkov 181 106.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 181 106.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 181 107.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)