Bára Hančíková

Jméno Bára Hančíková
Baruzska Hančíková

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 3 (16) 137 b 130. (34.)
2018 1 (18) 100 b 140–142. (36.)
2013 1 1 (14) 176 b 98. (20.)
2012 2 (17) 162 b 110. (28.)
2011 1 1 (13) 70 b 72. (11.)
2009 2 (8) 2 b 105. (25.)
Celkem 9 3 (86)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 24. (2.) 77 00:53:40 15:03 (15%) 77 26. (3.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 77 51. (10.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 42. (6.) 59 00:57:04 15:24 (15%) 136 37. (6.)
4 čt 28. 5. Juliána 87. (18.) 1 00:51:58 06:29 (6%) 137 55. (10.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 137 70. (14.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 137 75. (16.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 137 87. (18.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 137 93. (21.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 137 103. (24.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 137 108. (27.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 137 111. (27.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 137 115. (29.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 137 117. (29.)
14 čt 24. 9. Kamýk 137 119. (30.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 137 126. (33.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 137 130. (34.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák (pořadatel) 100 100 50–51. (13–14.)
4 čt 3. 5. Vysočany 100 70–71. (19–20.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 100 81–82. (22–23.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 100 87–88. (23–24.)
7 čt 24. 5. Děvín 100 96–97. (26–27.)
8 čt 31. 5. Struhařov 100 100–101. (27–28.)
9 čt 7. 6. Juliána 100 107. (28.)
10 čt 14. 6. Točná 100 114. (30.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 100 118. (32.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 100 127–128. (33.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 100 131–132. (33.)
14 čt 20. 9. Klánovice 100 135–136. (33.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 100 137–138. (35.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 100 139–141. (36.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 100 139–141. (36.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 100 140–142. (36.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 25. (4.) 76 76 27. (4.)
2 čt 18. 4. Milíčák (pořadatel) 100 176 8. (2.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 176 21. (5.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 176 43. (8.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 176 55. (10.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 176 63. (12.)
7 čt 13. 6. Klánovice 176 69. (14.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 176 77. (16.)
9 st 26. 6. Káraný 176 80. (16.)
10 čt 5. 9. Radotín 176 86. (18.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 176 89. (18.)
12 čt 19. 9. Krčák 176 93. (18.)
13 st 25. 9. Čimice 176 97. (20.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 176 98. (20.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 22. (3.) 79 00:59:44 13:09 (12%) 79 70–71. (15.)
4 st 25. 4. Modřany 18. (2.) 83 01:09:50 12:30 (10%) 162 44. (9.)
5 čt 3. 5. Mníšek 162 49. (13.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 162 55. (13.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 162 62. (15.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 162 73. (15.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 162 77. (16.)
10 út 12. 6. Káraný 162 87. (20.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 162 90. (22.)
12 st 8. 8. Řepy 162 91. (22.)
13 st 5. 9. Klánovice 162 92. (22.)
14 st 12. 9. Chabry 162 97. (25.)
15 st 19. 9. Hostivař 162 102. (27.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 162 105. (27.)
17 st 3. 10. Záběhlice 162 110. (28.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák (pořadatel) 50 50 2–4. (1–3.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 50 18–19. (3–4.)
3 st 4. 5. Březová 50 32–33. (5–6.)
4 st 11. 5. Počernice 50 40. (8.)
5 st 18. 5. Ladronka 50 45–46. (9.)
6 čt 26. 5. Motol 50 50–51. (10.)
7 st 1. 6. Komořany 50 53–54. (10.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 31. (9.) 20 20:34:00 1043:00 (415%) 70 51. (7.)
9 út 14. 6. Kladno 70 53. (8.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 70 54. (8.)
11 st 14. 9. Chabry 70 63. (9.)
12 st 21. 9. Klánovice 70 69. (10.)
13 st 28. 9. Chodov 70 72. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 27. 1 1 48. (10.)
3 st 15. 7. Halouny 1 66. (14.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 1 84. (16.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 1 88. (16.)
6 st 2. 9. Hostivař 26. 1 00:50:50 -49:25 (-31%) 2 91. (18.)
7 st 9. 9. Klánovice 2 93. (19.)
8 st 16. 9. Káraný 2 105. (25.)