Ctibor Havlík

Jméno Ctibor Havlík


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 12 (16) 1017 b 14.
zima 2019-2020 1 (7) 94 b 57–60.
2019 13 (18) 931 b 23.
2018 15 (18) 1255 b 12.
2017 12 (14) 1014 b 12.
2016 11 1 (15) 1041 b 11.
2015 16 (20) 1298 b 18.
2014 12 (14) 994 b 10.
2013 14 (14) 1014 b 10.
2012 9 (17) 637 b 39.
Celkem 115 1 (153)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 16. 85 00:51:43 13:06 (13%) 85 18.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 15. 86 00:55:18 12:19 (11%) 171 14.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 17. 84 00:49:07 07:27 (7%) 171 20.
4 čt 28. 5. Juliána 255 16.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 22. 79 01:00:18 14:15 (13%) 334 16.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 17. 84 00:52:18 10:21 (10%) 339 18.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 9. 92 01:25:53 15:06 (11%) 431 15.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 15. 86 00:47:16 08:45 (8%) 517 13.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 22. 79 00:33:24 08:35 (10%) 596 16.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 21. 80 00:54:51 14:10 (14%) 676 16.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 676 16.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 755 15.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 755 23.
14 čt 24. 9. Kamýk 9. 92 00:40:53 06:54 (7%) 847 19.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 9. 92 00:39:51 05:28 (5%) 939 19.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 23. 78 00:40:46 11:00 (12%) 1017 14.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 7. 94 01:25:07 12:12 (9%) 94 15.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 94 25–26.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 94 31–33.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 94 32–34.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 94 48–50.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 94 52–55.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 94 57–60.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 14. 87 00:53:21 10:15 (9%) 87 34.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 87 67.
4 st 1. 5. Čelákovice 76. 25 00:41:33 03:52 (3%) 112 61.
5 čt 9. 5. Hostivař 8. 93 00:31:00 03:38 (4%) 205 37.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 9. 92 00:44:22 04:25 (4%) 297 25.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 7. 94 00:56:39 06:26 (5%) 391 16.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 391 27.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 391 31.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 70. 31 422 35.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:02:31 13:05 (11%) 423 37.
12 čt 27. 6. Dubeč 5. 96 00:52:55 06:09 (5%) 519 30.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 3. 98 00:32:19 01:40 (1%) 617 27.
14 čt 12. 9. Krčák 11. 90 00:51:30 09:39 (9%) 707 24.
15 čt 19. 9. Kolovraty 9. 92 00:54:15 09:10 (8%) 799 23.
16 čt 26. 9. Vítkov 58. 43 842 24.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 842 28.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 12. 89 00:48:57 13:27 (14%) 931 23.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 15. 86 00:38:32 08:42 (9%) 86 18.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 86 42–43.
3 čt 26. 4. Krčák 13. 88 00:53:57 10:57 (10%) 174 25.
4 čt 3. 5. Vysočany 3. 98 00:31:39 03:02 (3%) 272 13.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 3. 98 00:39:30 04:10 (4%) 370 8.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 17. 84 00:54:00 09:00 (8%) 454 8.
7 čt 24. 5. Děvín 13. 88 00:59:33 11:38 (10%) 542 8.
8 čt 31. 5. Struhařov 6. 95 01:04:34 05:41 (4%) 553 9.
9 čt 7. 6. Juliána 40. 61 01:05:20 18:51 (17%) 637 9.
10 čt 14. 6. Točná 698 12.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 14. 87 01:23:00 20:36 (16%) 785 12.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 24. 77 00:56:53 14:31 (14%) 862 10.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 57. 44 00:45:17 -20:37 (-16%) 906 13.
14 čt 20. 9. Klánovice 10. 91 01:00:41 08:34 (7%) 997 11.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 997 13.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 8. 93 00:20:01 03:27 (4%) 1090 12.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 12. 89 06:04:50 90:55 (27%) 1179 12.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 25. 76 00:46:37 20:19 (23%) 1255 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 15. 86 00:45:57 09:08 (9%) 86 16.
2 čt 11. 5. Čimičák 85. 16 00:17:24 -7:00 (-9%) 102 33.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 9. 92 00:34:34 04:53 (5%) 194 22.
4 čt 25. 5. Kosoř 23. 78 01:32:42 26:46 (21%) 272 21.
5 čt 1. 6. Točná 272 27.
6 čt 8. 6. Lipence 8. 93 00:40:51 06:20 (6%) 365 21.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 9. 92 00:59:26 12:01 (11%) 457 19.
8 čt 22. 6. Zvole 457 21.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 7. 94 00:46:28 09:19 (9%) 551 18.
10 čt 7. 9. Hostivice 6. 95 00:37:41 05:45 (6%) 646 15.
11 čt 14. 9. Hostivař 5. 96 00:54:55 10:23 (9%) 742 15.
12 čt 21. 9. Zátiší 8. 93 00:52:35 10:58 (10%) 835 13.
13 čt 5. 10. Dobeška 9. 92 00:27:41 02:35 (3%) 927 12.
14 čt 12. 10. Ořechovka 14. 87 00:43:02 11:29 (12%) 1014 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 8. 93 00:38:20 05:49 (6%) 93 11.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 15. 86 00:50:54 11:25 (11%) 179 7.
3 čt 5. 5. Bohnice 23. 78 01:10:40 18:39 (16%) 257 11.
4 čt 12. 5. Křeslice 257 22.
5 čt 19. 5. Novodvorská 22. 79 00:35:07 08:50 (10%) 336 14.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 14. 87 00:47:06 09:48 (10%) 423 12.
7 čt 2. 6. Ďáblice 31. 70 00:45:37 14:23 (15%) 493 15.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 19. 82 00:55:10 14:27 (14%) 505 16.
9 čt 16. 6. Valy 575 14.
10 út 21. 6. Čelákovice 5. 96 00:45:13 06:22 (6%) 671 12.
11 čt 8. 9. Štěrboholy (pořadatel) 100 771 12.
12 čt 22. 9. Klíčov 5. 96 00:31:09 04:29 (5%) 867 8.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 13. 88 01:22:53 14:14 (11%) 955 7.
14 st 5. 10. Malešice 15. 86 00:33:37 08:52 (10%) 1041 8.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 1041 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 10. 91 00:51:01 08:05 (7%) 91 14.
2 čt 23. 4. Juliána 11. 90 00:43:58 07:14 (7%) 181 9.
3 st 29. 4. PrÚjezd 27. 74 00:56:31 12:36 (12%) 255 13.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 11. 90 00:48:12 09:00 (9%) 345 8.
5 čt 14. 5. Zátiší 32. 69 00:52:50 18:41 (19%) 345 12.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 70. 31 01:05:20 09:50 (8%) 414 16.
7 čt 28. 5. Babický muničák 20. 81 00:56:40 14:40 (14%) 495 15.
8 čt 4. 6. Říčany 26. 75 00:42:24 09:51 (10%) 501 17.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 21. 80 00:59:52 18:41 (18%) 581 16.
10 út 16. 6. Valy 12. 89 01:11:26 12:17 (10%) 670 16.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 33. 68 01:14:52 28:42 (27%) 739 16.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 807 15.
13 čt 3. 9. Uhříněves 13. 88 00:35:50 06:08 (6%) 895 15.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 5. 96 01:10:44 08:47 (7%) 991 15.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 7. 94 00:50:04 07:45 (7%) 1017 15.
16 ne 20. 9. Krňany 1085 15.
17 čt 24. 9. Šeberák 1116 17.
18 st 30. 9. Motol 17. 84 01:22:39 24:51 (21%) 1200 16.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 3. 98 00:40:13 03:52 (4%) 1298 16.
20 st 14. 10. Jižní město 1298 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 4. 97 00:37:05 06:42 (7%) 97 7.
2 čt 15. 5. memoriál APM 8. 93 00:46:15 07:38 (7%) 190 6–7.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 15. 86 01:04:07 11:31 (10%) 276 7.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 13. 88 01:16:34 13:00 (10%) 364 7.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 8. 93 00:31:45 03:31 (3%) 371 7.
6 čt 12. 6. Čelákovice 16. 85 00:53:37 10:47 (10%) 457 8.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 12. 89 01:07:59 13:48 (12%) 546 7.
8 čt 26. 6. Hostavice 631 8.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 21. 80 01:26:43 29:21 (25%) 632 14.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 100. 1 711 10.
11 čt 18. 9. Hostivař 5. 96 00:51:25 07:12 (6%) 807 7.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 10. 91 00:52:30 07:58 (7%) 898 7.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 899 11.
14 čt 16. 10. Klánovice 6. 95 00:44:25 07:00 (7%) 994 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 20. 81 81 22.
2 čt 18. 4. Milíčák 21. 80 00:43:45 11:04 (11%) 161 12.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 15. 86 01:16:08 15:22 (12%) 247 9.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 14. 87 02:38:00 -366:00 (-63%) 334 8.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 9. 92 00:43:35 06:10 (6%) 346 10.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 27. 74 00:36:39 07:59 (9%) 426 8.
7 čt 13. 6. Klánovice 22. 79 01:06:06 17:25 (16%) 505 9.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 24. 77 582 10.
9 st 26. 6. Káraný 12. 89 01:09:41 13:46 (11%) 671 9.
10 čt 5. 9. Radotín 13. 88 04:30:00 -643:00 (-67%) 682 12.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 7. 94 00:59:55 14:00 (13%) 776 10.
12 čt 19. 9. Krčák 18. 83 00:51:14 09:38 (9%) 859 11.
13 st 25. 9. Čimice 55. 46 936 10.
14 čt 3. 10. Novodvorská 23. 78 00:41:45 14:10 (16%) 1014 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 43. 58 05:02:00 182:00 (101%) 58 194–196.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 37. 64 01:23:46 26:29 (22%) 122 92.
10 út 12. 6. Káraný 32. 69 01:16:25 21:20 (18%) 191 71.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 191 78.
12 st 8. 8. Řepy 33. 68 00:39:59 16:53 (20%) 259 68.
13 st 5. 9. Klánovice 41. 60 01:35:13 26:11 (20%) 319 59.
14 st 12. 9. Chabry 29. 72 00:55:44 -26:32 (-19%) 391 50.
15 st 19. 9. Hostivař 20. 81 01:01:12 14:24 (13%) 472 45.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 26. 75 01:00:52 14:51 (14%) 547 42.
17 st 3. 10. Záběhlice 11. 90 00:26:15 05:16 (6%) 637 39.