Dan Břeň

Jméno Dan Břeň
Dan Bren

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 11 (14) 825 b 22.
2019 15 (18) 1022 b 19.
2018 5 (18) 363 b 64.
Celkem 31 0 (50)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 38. 63 01:05:01 22:02 (21%) 63 68–69.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 33. 68 00:53:08 11:28 (11%) 131 43.
4 čt 28. 5. Juliána 32. 69 01:07:03 21:34 (20%) 200 34.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 31. 70 01:07:32 21:29 (20%) 270 30.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 45. 56 01:03:04 21:07 (20%) 270 36.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 28. 73 01:39:46 28:59 (22%) 343 31.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 21. 80 00:50:11 11:40 (11%) 423 28.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 18. 83 00:32:33 07:44 (9%) 506 26.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 13. 88 00:51:17 10:36 (10%) 594 23.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 594 24.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 650 25.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 10. 91 00:37:19 10:21 (11%) 741 25.
14 čt 24. 9. Kamýk 17. 84 00:45:39 11:40 (12%) 825 22.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 17. 84 01:33:02 21:52 (16%) 84 19.
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 00:58:58 15:52 (15%) 85 38.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 44. 57 01:16:18 26:30 (24%) 141 29.
4 st 1. 5. Čelákovice 33. 68 00:48:54 11:13 (11%) 209 21.
5 čt 9. 5. Hostivař 57. 44 00:49:19 21:57 (25%) 253 26.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 253 32.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 38. 63 01:10:50 20:37 (18%) 316 31.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 22. 79 01:01:26 17:19 (16%) 395 25.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 25. 76 01:45:34 41:53 (33%) 471 24.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 26. 75 00:49:23 17:27 (18%) 546 22.
11 čt 20. 6. Sedlec 16. 85 01:09:11 19:45 (18%) 587 21.
12 čt 27. 6. Dubeč 24. 77 01:03:01 16:15 (15%) 664 19.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 708 22.
14 čt 12. 9. Krčák 17. 84 00:54:53 13:02 (12%) 792 22.
15 čt 19. 9. Kolovraty 793 24.
16 čt 26. 9. Vítkov 36. 65 00:55:23 23:20 (25%) 857 22.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 16. 85 00:54:10 16:25 (16%) 942 19.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 21. 80 00:55:35 20:05 (21%) 1022 19.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo 18. 83 01:26:24 24:00 (19%) 83 138–139.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 51. 50 01:14:00 31:38 (30%) 133 112.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 133 115.
14 čt 20. 9. Klánovice 26. 75 01:10:43 18:36 (16%) 208 89.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 18. 83 00:39:23 05:53 (6%) 291 71.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 29. 72 00:25:22 08:48 (11%) 363 62.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 363 63.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 363 64.