Jan Rod

Jméno Jan Rod


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 4 (13) 262 b 78.
zima 2019-2020 1 (7) 84 b 94–96.
2018 1 (18) 56 b 216.
2017 2 (14) 127 b 120.
Celkem 8 0 (52)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 29. 72 01:57:17 18:40 (18%) 72 31.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 24. 77 01:58:55 15:56 (15%) 149 21.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 52. 49 01:59:59 18:19 (18%) 149 31.
4 čt 28. 5. Juliána 198 37.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 37. 64 02:10:32 24:29 (23%) 262 32.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 262 39.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 262 52.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 262 57.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 262 63.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 262 65.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 262 72.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 262 72.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 262 78.
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 17. 84 02:33:10 20:15 (15%) 84 32.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 84 48.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 84 56.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 84 56.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 84 72–73.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 84 80–81.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 84 94–96.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 45. 56 01:41:15 14:15 (16%) 56 81–82.
3 čt 26. 4. Krčák 56 109.
4 čt 3. 5. Vysočany 56 121.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 56 127.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 56 137–138.
7 čt 24. 5. Děvín 56 143.
8 čt 31. 5. Struhařov 56 148.
9 čt 7. 6. Juliána 56 158.
10 čt 14. 6. Točná 56 167.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 56 171.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 56 178.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 56 184.
14 čt 20. 9. Klánovice 56 189.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 56 207.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 56 212.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 56 214.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 56 216.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 31. 70 01:52:12 15:23 (15%) 70 32.
2 čt 11. 5. Čimičák 44. 57 01:38:31 14:07 (16%) 127 24–25.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 127 46.
4 čt 25. 5. Kosoř 127 60.
5 čt 1. 6. Točná 127 78.
6 čt 8. 6. Lipence 127 88.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 127 96.
8 čt 22. 6. Zvole 127 98.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 127 100.
10 čt 7. 9. Hostivice 127 102.
11 čt 14. 9. Hostivař 127 104.
12 čt 21. 9. Zátiší 127 107.
13 čt 5. 10. Dobeška 127 115.
14 čt 12. 10. Ořechovka 127 120.