Jirka Hejna

Jméno Jirka Hejna
Jiří Hejna

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 13 (14) 952 b 12.
zima 2019-2020 4 (7) 377 b 3.
2019 15 (18) 1105 b 15.
2018 12 (18) 889 b 24.
2017 14 (14) 1024 b 8.
2016 10 1 (15) 943 b 17.
2015 19 1 (20) 1538 b 6.
2014 14 (14) 1075 b 7.
2013 13 (14) 1052 b 6.
2012 16 (17) 1260 b 10.
2011 13 (13) 416 b 7.
2010 3 (13) 62 b 65.
Celkem 146 2 (177)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 7. 94 00:46:21 07:44 (7%) 94 9.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 16. 85 00:55:44 12:45 (12%) 179 7.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 7. 94 00:46:38 04:58 (4%) 188 9.
4 čt 28. 5. Juliána 19. 82 00:57:59 12:30 (11%) 273 9.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 12. 89 00:55:59 09:56 (9%) 362 9.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 28. 73 00:56:50 14:53 (14%) 362 10.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 25. 76 01:36:27 25:40 (19%) 444 12.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 23. 78 00:51:05 12:34 (12%) 522 12.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 20. 81 00:33:20 08:31 (10%) 603 12.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 18. 83 00:54:06 13:25 (13%) 686 14.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 17. 84 00:45:56 13:37 (14%) 692 14.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 10. 91 04:09:52 54:25 (21%) 783 12.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 861 13.
14 čt 24. 9. Kamýk 10. 91 00:42:52 08:53 (9%) 952 12.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 16. 85 01:30:08 17:13 (12%) 85 31.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 4. 97 00:59:57 01:15 (1%) 182 1.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 4. 97 01:23:30 19:30 (15%) 194 3.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 3. 98 01:12:30 23:20 (21%) 292 3.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 377 1.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 377 2.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 377 3.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 29. 72 01:04:21 21:15 (20%) 72 52–53.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 29. 72 01:09:12 19:24 (17%) 144 28.
4 st 1. 5. Čelákovice 77. 24 00:44:11 06:30 (6%) 168 38.
5 čt 9. 5. Hostivař 22. 79 00:37:08 09:46 (11%) 247 27.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 25. 76 00:51:20 11:23 (11%) 299 24.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 32. 69 01:07:45 17:32 (15%) 368 24.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 392 26.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 18. 83 01:33:41 30:00 (24%) 475 23.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 475 27.
11 čt 20. 6. Sedlec 22. 79 01:12:08 22:42 (20%) 554 24.
12 čt 27. 6. Dubeč 14. 87 00:56:46 10:00 (9%) 641 24.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 14. 87 00:39:13 08:34 (9%) 728 21.
14 čt 12. 9. Krčák 15. 86 00:54:39 12:48 (12%) 814 21.
15 čt 19. 9. Kolovraty 58. 43 00:18:00 -28:55 (-26%) 857 21.
16 čt 26. 9. Vítkov 8. 93 00:40:21 08:18 (9%) 926 17.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 12. 89 00:48:56 11:11 (11%) 1015 16.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 11. 90 00:48:11 12:41 (13%) 1105 15.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 19. 82 00:40:52 11:02 (12%) 82 22.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 40. 61 00:35:42 08:42 (10%) 143 15.
3 čt 26. 4. Krčák 32. 69 01:02:48 19:48 (19%) 212 10.
4 čt 3. 5. Vysočany 20. 81 00:37:25 08:48 (9%) 293 10.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 12. 89 00:42:20 07:00 (7%) 321 17.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 23. 78 00:58:40 13:40 (13%) 399 17.
7 čt 24. 5. Děvín 460 17.
8 čt 31. 5. Struhařov 28. 73 01:16:45 17:52 (15%) 472 18.
9 čt 7. 6. Juliána 25. 76 00:59:23 12:54 (12%) 548 18.
10 čt 14. 6. Točná 609 19.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 609 23.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 46. 55 01:08:25 26:03 (25%) 664 22.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 19. 82 01:34:30 29:50 (23%) 746 21.
14 čt 20. 9. Klánovice 13. 88 01:01:51 09:44 (8%) 834 21.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 834 21.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 46. 55 889 20.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 889 23.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 889 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 10. 91 00:44:37 07:48 (8%) 91 11.
2 čt 11. 5. Čimičák 18. 83 00:32:22 07:58 (9%) 174 9.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 17. 84 00:37:15 07:34 (8%) 258 9.
4 čt 25. 5. Kosoř 15. 86 01:25:12 19:16 (15%) 344 9.
5 čt 1. 6. Točná 15. 86 01:18:23 19:24 (16%) 347 12.
6 čt 8. 6. Lipence 7. 94 00:40:50 06:19 (6%) 441 10.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 19. 82 01:05:31 18:06 (16%) 524 9.
8 čt 22. 6. Zvole 11. 90 00:59:02 11:47 (10%) 531 10.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 26. 75 00:57:25 20:16 (20%) 614 10.
10 čt 7. 9. Hostivice 11. 90 00:39:30 07:34 (8%) 704 8.
11 čt 14. 9. Hostivař 17. 84 01:03:52 19:20 (18%) 788 7.
12 čt 21. 9. Zátiší 30. 71 01:03:55 22:18 (21%) 870 7.
13 čt 5. 10. Dobeška 61. 40 00:33:16 08:10 (9%) 945 8.
14 čt 12. 10. Ořechovka 22. 79 00:46:27 14:54 (16%) 1024 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 27. 74 00:43:07 10:36 (11%) 74 30.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 12. 89 00:50:12 10:43 (10%) 163 18.
3 čt 5. 5. Bohnice 18. 83 01:08:44 16:43 (14%) 246 12.
4 čt 12. 5. Křeslice 246 26.
5 čt 19. 5. Novodvorská 246 31.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 19. 82 00:48:47 11:29 (11%) 328 26.
7 čt 2. 6. Ďáblice (pořadatel) 100 428 23.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 20. 81 00:55:20 14:37 (14%) 509 13.
9 čt 16. 6. Valy 509 24.
10 út 21. 6. Čelákovice 21. 80 00:53:40 14:49 (14%) 589 21.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 10. 91 00:48:30 07:56 (7%) 680 19.
12 čt 22. 9. Klíčov 19. 82 00:35:25 08:45 (10%) 762 18.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 7. 94 01:20:06 11:27 (8%) 856 17.
14 st 5. 10. Malešice 856 20.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 14. 87 00:26:35 06:50 (8%) 943 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 17. 84 00:55:36 12:40 (12%) 84 21.
2 čt 23. 4. Juliána 10. 91 00:43:45 07:01 (7%) 175 10.
3 st 29. 4. PrÚjezd 19. 82 00:54:31 10:36 (10%) 257 9.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 9. 92 00:47:28 08:16 (8%) 349 7.
5 čt 14. 5. Zátiší 9. 92 00:45:19 11:10 (11%) 359 9.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 18. 83 01:07:08 11:38 (10%) 442 9.
7 čt 28. 5. Babický muničák 6. 95 00:49:30 07:30 (7%) 537 8.
8 čt 4. 6. Říčany 14. 87 00:38:59 06:26 (6%) 541 9.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 7. 94 00:51:19 10:08 (10%) 635 8.
10 út 16. 6. Valy 18. 83 01:15:12 16:03 (13%) 718 8.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště (pořadatel) 100 818 7.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 12. 89 00:31:07 09:34 (11%) 907 7.
13 čt 3. 9. Uhříněves 5. 96 00:34:19 04:37 (5%) 1003 7.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 12. 89 01:16:45 14:48 (12%) 1092 7.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 14. 87 00:55:09 12:50 (12%) 1096 7.
16 ne 20. 9. Krňany 63. 38 00:15:00 -21:09 (-22%) 1179 7.
17 čt 24. 9. Šeberák 9. 92 00:36:41 06:43 (7%) 1271 7.
18 st 30. 9. Motol 18. 83 01:23:01 25:13 (21%) 1354 7.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 10. 91 00:47:25 11:04 (11%) 1445 7.
20 st 14. 10. Jižní město 8. 93 00:28:42 04:28 (5%) 1538 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 18. 83 00:40:02 09:39 (10%) 83 21.
2 čt 15. 5. memoriál APM 13. 88 00:49:38 11:01 (11%) 171 14.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 14. 87 01:03:51 11:15 (9%) 258 13.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 9. 92 01:13:55 10:21 (8%) 350 11.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 4. 97 00:31:15 03:01 (3%) 364 10.
6 čt 12. 6. Čelákovice 11. 90 00:50:53 08:03 (7%) 454 9.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 16. 85 01:10:05 15:54 (13%) 539 8.
8 čt 26. 6. Hostavice 5. 96 00:57:24 07:51 (7%) 635 6.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 14. 87 01:18:26 21:04 (17%) 718 7.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 18. 83 00:20:21 05:12 (6%) 722 8.
11 čt 18. 9. Hostivař 21. 80 01:04:54 20:41 (19%) 805 8.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 15. 86 00:56:32 12:00 (11%) 891 8.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 13. 88 00:59:49 11:01 (10%) 979 7.
14 čt 16. 10. Klánovice 5. 96 00:44:18 06:53 (7%) 1075 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 8. 93 93 10.
2 čt 18. 4. Milíčák 15. 86 00:42:24 09:43 (10%) 179 7.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 13. 88 01:13:28 12:42 (10%) 267 5.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 15. 86 04:50:00 -234:00 (-41%) 353 5.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 20. 81 00:48:44 11:19 (11%) 353 7.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 12. 89 00:33:27 04:47 (5%) 442 6.
7 čt 13. 6. Klánovice 23. 78 01:06:19 17:38 (16%) 523 7.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 601 7.
9 st 26. 6. Káraný 4. 97 01:02:00 06:05 (5%) 698 4.
10 čt 5. 9. Radotín 6. 95 21:23:00 370:00 (38%) 715 7.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 793 7.
12 čt 19. 9. Krčák 2. 99 00:43:32 01:56 (1%) 892 7.
13 st 25. 9. Čimice 11. 90 982 7.
14 čt 3. 10. Novodvorská 31. 70 00:44:02 16:27 (18%) 1052 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 11. 90 90 15.
2 st 11. 4. Hlubočepy 14. 87 01:00:20 09:10 (8%) 177 7.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 13. 88 00:54:57 08:22 (7%) 265 6.
4 st 25. 4. Modřany 32. 69 01:20:12 22:52 (19%) 334 8.
5 čt 3. 5. Mníšek 44. 57 391 7.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 82. 19 00:39:04 13:55 (16%) 410 9.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 23. 78 01:07:25 21:24 (20%) 488 9.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 11. 90 10:45:00 525:00 (291%) 578 9.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 20. 81 01:13:03 15:46 (13%) 659 8.
10 út 12. 6. Káraný 10. 91 01:01:38 06:33 (5%) 750 7.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 20. 81 00:49:05 10:46 (10%) 831 8.
12 st 8. 8. Řepy 831 12.
13 st 5. 9. Klánovice 14. 87 01:24:39 15:37 (12%) 918 10.
14 st 12. 9. Chabry 12. 89 01:29:43 08:31 (6%) 1007 9.
15 st 19. 9. Hostivař 17. 84 00:59:49 13:01 (12%) 1091 9.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 13. 88 00:54:08 08:07 (7%) 1179 9.
17 st 3. 10. Záběhlice 20. 81 00:28:07 07:08 (8%) 1260 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 15. 36 01:07:25 16:22 (14%) 36 18.
2 st 27. 4. Hodkovičky 22. 29 00:53:39 13:02 (12%) 65 14.
3 st 4. 5. Březová 15. 36 01:12:00 22:00 (20%) 101 9.
4 st 11. 5. Počernice 27. 24 01:15:38 23:09 (20%) 125 13.
5 st 18. 5. Ladronka 28. 23 148 13.
6 čt 26. 5. Motol 21. 30 02:09:37 31:47 (20%) 178 14.
7 st 1. 6. Komořany 17. 34 01:55:07 32:13 (22%) 212 12.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 6. 45 11:24:00 493:00 (196%) 257 10.
9 út 14. 6. Kladno 24. 27 01:53:10 25:32 (17%) 284 9.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 13. 38 01:02:26 09:48 (8%) 322 8.
11 st 14. 9. Chabry 7. 44 01:24:59 -1:30 (-1%) 366 7.
12 st 21. 9. Klánovice 8. 43 00:59:54 06:30 (5%) 409 6.
13 st 28. 9. Chodov 44. 7 00:22:16 07:38 (10%) 416 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 36. 15 01:10:08 28:39 (28%) 15 137–138.
12 út 14. 9. Valy 18. 33 01:42:39 43:04 (36%) 48 68.
13 st 22. 9. Prokopáč 37. 14 01:50:14 50:22 (42%) 62 65.