Kateřina

Jméno Kateřina
Katka Fárková

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 8 (13) 179 b 99. (22.)
2019 7 (18) 305 b 78. (16.)
2018 8 (18) 347 b 68. (16.)
Celkem 23 0 (49)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 86. (20.) 15 03:19:21 96:22 (93%) 15 139. (37.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 95. (20.) 6 02:32:12 50:32 (49%) 21 154. (38.)
4 čt 28. 5. Juliána 84. (16.) 17 03:06:25 80:56 (76%) 38 140. (35.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 72. (14.) 29 02:38:20 52:17 (49%) 67 114. (30.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 79. (17.) 22 02:27:10 45:13 (44%) 83 108. (28.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 89 115. (30.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 67. (13.) 34 02:36:47 58:16 (59%) 123 106. (28.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 71. (15.) 30 02:17:14 52:25 (61%) 153 94. (19.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 75. (17.) 26 03:14:47 94:06 (93%) 179 87. (18.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 179 90. (19.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 179 91. (20.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 179 99. (22.)
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. (14.) 1 03:33:48 110:42 (107%) 1 91–104. (20–23.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1 122–128. (25–26.)
4 st 1. 5. Čelákovice 1 165–171. (40–41.)
5 čt 9. 5. Hostivař 1 181–187. (42–43.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 59. (10.) 42 02:42:00 62:03 (62%) 43 150. (34.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 62. (12.) 39 03:18:53 88:40 (80%) 82 115. (26.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 82 119. (27.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 40. (7.) 61 01:42:00 -22:19 (-18%) 143 88. (18.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 143 96. (20.)
11 čt 20. 6. Sedlec 43. (8.) 58 03:23:58 94:32 (86%) 201 77. (17.)
12 čt 27. 6. Dubeč 201 81. (18.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 50. (9.) 51 02:24:30 53:51 (59%) 252 78. (17.)
14 čt 12. 9. Krčák 48. (11.) 53 03:15:16 93:25 (91%) 305 65. (14.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 305 70. (14.)
16 čt 26. 9. Vítkov 305 71. (14.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 305 76. (16.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 305 78. (16.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 73. (21.) 28 02:26:48 58:11 (65%) 28 157. (41.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 28 164. (42.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 65. (21.) 36 03:14:56 89:56 (85%) 64 127. (29.)
7 čt 24. 5. Děvín 64 133. (32.)
8 čt 31. 5. Struhařov 53. (10.) 48 03:56:08 117:15 (98%) 112 98. (26.)
9 čt 7. 6. Juliána 69. (16.) 32 02:57:00 70:31 (66%) 144 92. (21.)
10 čt 14. 6. Točná 57. (12.) 44 04:21:08 146:23 (127%) 188 80. (18.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 53. (10.) 49 04:11:41 129:17 (105%) 237 73. (15.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 237 74. (15.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 51. (11.) 50 03:35:00 90:20 (72%) 287 70. (14.)
14 čt 20. 9. Klánovice 287 71. (15.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 287 72. (15.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 287 72. (15.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 41. (11.) 60 06:10:00 36:05 (10%) 347 68. (16.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 347 68. (16.)