Kouřa

Jméno Kouřa
Jan Kouřimský - Kouřa
Honza Kouřa
Jan Kouřimský
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 2 (13) 200 b 91.
2019 10 1 (18) 904 b 27.
2018 6 1 (18) 665 b 39.
2016 12 1 (15) 1182 b 3.
2015 19 1 (20) 1682 b 2.
2014 11 3 (14) 1171 b 2.
2013 12 1 (14) 1190 b 1.
2012 12 1 (17) 1198 b 11.
2011 3 (13) 121 b 43.
2010 8 1 (13) 349 b 11.
2009 5 2 (8) 425 b 3.
Celkem 98 14 (163)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) (pořadatel) 100 100 113.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) (pořadatel) 100 200 72.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 200 78.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 200 85.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 200 86.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 200 91.
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice (pořadatel) 100 100 2–3.
2 čt 11. 4. Veleslavín 3. 98 01:45:33 02:27 (2%) 198 2.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 5. 96 01:56:28 06:40 (6%) 198 3.
4 st 1. 5. Čelákovice 3. 98 01:38:13 00:32 (0%) 296 3.
5 čt 9. 5. Hostivař 12. 89 01:33:07 05:45 (6%) 392 3.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 4. 97 01:42:10 02:13 (2%) 393 4.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 16. 85 02:00:18 10:05 (9%) 489 3.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 7. 94 01:51:19 07:12 (6%) 583 4.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 672 6.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 5. 96 01:37:35 05:39 (6%) 768 4.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 02:08:44 19:18 (17%) 768 5.
12 čt 27. 6. Dubeč 51. 50 01:47:20 00:34 (0%) 853 6.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 903 10.
14 čt 12. 9. Krčák 904 14.
15 čt 19. 9. Kolovraty 904 19.
16 čt 26. 9. Vítkov 904 20.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 904 23.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 904 27.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 5. 96 01:36:35 06:45 (7%) 96 8.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 196 2.
3 čt 26. 4. Krčák 10. 91 01:52:10 09:10 (8%) 287 2.
4 čt 3. 5. Vysočany 7. 94 01:32:55 04:18 (4%) 381 2.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 381 5.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 11. 90 01:51:13 06:13 (5%) 471 6.
7 čt 24. 5. Děvín 471 15.
8 čt 31. 5. Struhařov 471 19.
9 čt 7. 6. Juliána 3. 98 01:47:15 00:46 (0%) 569 17.
10 čt 14. 6. Točná 569 23.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 569 26.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 5. 96 01:45:50 03:28 (3%) 665 21.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 665 25.
14 čt 20. 9. Klánovice 665 29.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 665 29.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 665 32.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 665 37.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 665 39.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 2. 99 01:33:32 01:01 (1%) 99 5.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 2. 99 01:41:00 01:31 (1%) 198 3.
3 čt 5. 5. Bohnice 3. 98 01:53:20 01:19 (1%) 296 2.
4 čt 12. 5. Křeslice 1. 100 01:33:22 396 2.
5 čt 19. 5. Novodvorská 3. 98 01:27:12 00:55 (1%) 396 2.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 2. 99 01:37:44 00:26 (0%) 495 2.
7 čt 2. 6. Ďáblice 6. 95 01:35:57 04:43 (5%) 593 2.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 593 3.
9 čt 16. 6. Valy 4. 97 01:53:32 05:16 (4%) 690 3.
10 út 21. 6. Čelákovice 1. 100 01:38:51 790 3.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 3. 98 01:41:52 01:18 (1%) 888 3.
12 čt 22. 9. Klíčov 2. 99 01:29:04 02:24 (2%) 987 3.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 1087 3.
14 st 5. 10. Malešice 1182 3.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 35. 66 01:33:05 13:20 (16%) 1182 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň (pořadatel) 100 100 2–5.
2 čt 23. 4. Juliána 2. 99 01:37:32 00:48 (0%) 199 1.
3 st 29. 4. PrÚjezd 4. 97 01:46:53 02:58 (2%) 296 2.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 2. 99 01:39:57 00:45 (0%) 395 2.
5 čt 14. 5. Zátiší 4. 97 01:39:11 05:02 (5%) 395 2.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 5. 96 01:59:10 03:40 (3%) 492 2.
7 čt 28. 5. Babický muničák 1. 100 01:42:00 592 2.
8 čt 4. 6. Říčany 3. 98 01:33:14 00:41 (0%) 593 2.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 2. 99 01:45:27 04:16 (4%) 692 2.
10 út 16. 6. Valy 1. 100 01:59:09 792 2.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 2. 99 01:47:44 01:34 (1%) 891 2.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 4. 97 01:23:11 01:38 (2%) 988 2.
13 čt 3. 9. Uhříněves 2. 99 01:30:53 01:11 (1%) 1087 2.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 1. 100 02:01:57 1187 2.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 2. 99 01:43:03 00:44 (0%) 1189 2.
16 ne 20. 9. Krňany 3. 98 01:40:26 04:35 (4%) 1287 2.
17 čt 24. 9. Šeberák 1. 100 01:29:58 1387 2.
18 st 30. 9. Motol 2. 99 02:04:59 07:11 (6%) 1486 2.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 51. 50 03:00:00 83:39 (86%) 1583 2.
20 st 14. 10. Jižní město 2. 99 01:25:18 01:04 (1%) 1682 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 8. 93 01:37:45 07:22 (8%) 93 11.
2 čt 15. 5. memoriál APM 4. 97 01:43:41 05:04 (5%) 190 6–7.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 2. 99 01:54:08 01:32 (1%) 289 3.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 1. 100 02:03:34 389 3.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice (pořadatel) 100 396 2.
6 čt 12. 6. Čelákovice 4. 97 01:43:50 01:00 (0%) 493 2.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 2. 99 01:56:36 02:25 (2%) 592 2.
8 čt 26. 6. Hostavice 44. 57 02:00:05 10:32 (9%) 685 3.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long (pořadatel) 0 785 3.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint (pořadatel) 100 785 3.
11 čt 18. 9. Hostivař 2. 99 01:46:42 02:29 (2%) 884 2.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 7. 94 01:49:42 05:10 (4%) 978 3.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 7. 94 01:54:10 05:22 (4%) 1072 3.
14 čt 16. 10. Klánovice 2. 99 01:38:27 01:02 (1%) 1171 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 2. 99 99 4.
2 čt 18. 4. Milíčák 2. 99 01:32:50 00:09 (0%) 198 1.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 1. 100 02:00:46 298 1.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 1. 100 09:44:00 398 1.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 3. 98 01:39:54 02:29 (2%) 398 1.
6 čt 6. 6. Zdiměřice (pořadatel) 100 498 1.
7 čt 13. 6. Klánovice 1. 100 01:48:41 598 1.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 4. 97 696 1.
9 st 26. 6. Káraný 1. 100 01:55:55 796 1.
10 čt 5. 9. Radotín 1. 100 16:13:00 798 1.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 3. 98 01:54:05 08:10 (7%) 896 1.
12 čt 19. 9. Krčák 994 1.
13 st 25. 9. Čimice 9. 92 1091 1.
14 čt 3. 10. Novodvorská 2. 99 01:29:51 02:16 (2%) 1190 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) (pořadatel) 100 100 2–5.
2 st 11. 4. Hlubočepy 18. 83 02:02:51 11:41 (10%) 183 4.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 3. 98 01:47:26 00:51 (0%) 281 2.
4 st 25. 4. Modřany 14. 86 02:07:50 10:30 (8%) 367 3.
5 čt 3. 5. Mníšek 6. 95 462 2.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 21. 80 01:29:05 03:56 (4%) 542 2.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 3. 98 01:48:00 01:59 (1%) 640 2.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 640 4.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 640 9.
10 út 12. 6. Káraný 640 13.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 21. 80 01:49:11 10:52 (11%) 720 13.
12 st 8. 8. Řepy 720 17.
13 st 5. 9. Klánovice 4. 97 02:16:42 07:40 (5%) 817 15.
14 st 12. 9. Chabry 18. 83 02:31:32 10:20 (7%) 900 12.
15 st 19. 9. Hostivař 1. 100 01:46:48 1000 11.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 1. 100 01:46:01 1100 11.
17 st 3. 10. Záběhlice 3. 98 01:22:46 01:47 (2%) 1198 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 3. 48 01:56:43 05:40 (5%) 48 6.
2 st 27. 4. Hodkovičky 48 21–22.
3 st 4. 5. Březová 48 34.
4 st 11. 5. Počernice 48 41–42.
5 st 18. 5. Ladronka 2. 49 97 23.
6 čt 26. 5. Motol 97 29.
7 st 1. 6. Komořany 97 33.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 97 35.
9 út 14. 6. Kladno 27. 24 02:55:08 27:30 (18%) 121 34.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 121 38.
11 st 14. 9. Chabry 121 39.
12 st 21. 9. Klánovice 121 41.
13 st 28. 9. Chodov 121 43.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 3. 48 02:16:25 03:55 (2%) 48 18–19.
3 st 12. 5. Zbraslav 19. 32 02:31:48 24:15 (19%) 80 15.
4 st 19. 5. Ladronka 80 22.
5 čt 10. 6. Kamýk 80 29.
6 út 15. 6. Kejkol 3. 48 02:01:02 03:25 (2%) 128 20.
7 út 22. 6. Lhotka 5. 46 01:42:19 02:45 (2%) 174 15.
8 st 18. 8. Juliána (pořadatel) 0 174 17.
9 st 25. 8. Hanspaulka 7. 44 01:35:25 04:03 (4%) 218 14.
10 st 1. 9. Jezírko 1. 50 01:59:40 268 10.
11 út 7. 9. Hostivař 17. 34 01:55:31 14:02 (13%) 302 12.
12 út 14. 9. Valy 302 12.
13 st 22. 9. Prokopáč 4. 47 02:05:55 06:03 (5%) 349 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 9. 87 02:02:05 06:59 (6%) 87 11.
2 st 24. 6. Ďábličák 8. 80 01:53:45 09:05 (8%) 167 6.
3 st 15. 7. Halouny 3. 87 02:43:00 11:51 (7%) 254 1.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) (pořadatel) 254 3.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) (pořadatel) 254 4.
6 st 2. 9. Hostivař 254 8.
7 st 9. 9. Klánovice 7. 81 01:51:02 08:12 (7%) 335 5.
8 st 16. 9. Káraný 7. 90 01:45:20 03:57 (3%) 425 3.