Kuba Pastuszek

Jméno Kuba Pastuszek
Jakub Pastuszek

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 4 (14) 214 b 91.
2019 1 (18) 71 b 161–164.
2016 1 (15) 73 b 171.
2015 1 (20) 84 b 158.
2014 3 (14) 142 b 113.
Celkem 10 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 23. 78 00:58:25 15:26 (14%) 78 49–50.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 101. 1 00:53:46 12:06 (11%) 79 73.
4 čt 28. 5. Juliána 79 90.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 79 103.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 49. 52 01:04:47 22:50 (22%) 131 78.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 131 91.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 131 99.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 131 109.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 131 113.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 131 117.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 131 120.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 18. 83 00:40:59 14:01 (16%) 214 90.
14 čt 24. 9. Kamýk 214 91.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 30. 71 00:50:16 18:20 (19%) 71 135–137.
11 čt 20. 6. Sedlec 71 137–139.
12 čt 27. 6. Dubeč 71 141–143.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 71 147–149.
14 čt 12. 9. Krčák 71 152–154.
15 čt 19. 9. Kolovraty 71 154–156.
16 čt 26. 9. Vítkov 71 155–158.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 71 161–164.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 71 161–164.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 28. 73 00:59:28 18:45 (18%) 73 138.
9 čt 16. 6. Valy 73 145.
10 út 21. 6. Čelákovice 73 149.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 73 152.
12 čt 22. 9. Klíčov 73 155.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 73 163.
14 st 5. 10. Malešice 73 169.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 73 171.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 17. 84 00:57:46 16:35 (16%) 84 121.
10 út 16. 6. Valy 84 127.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 84 129.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 84 129.
13 čt 3. 9. Uhříněves 84 132.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 84 136.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 84 141.
16 ne 20. 9. Krňany 84 148.
17 čt 24. 9. Šeberák 84 154.
18 st 30. 9. Motol 84 156.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 84 157.
20 st 14. 10. Jižní město 84 158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 62 145.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 39. 62 00:24:11 09:02 (12%) 63 154.
11 čt 18. 9. Hostivař 63 158.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 63 166.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 22. 79 01:06:00 17:12 (15%) 142 107.
14 čt 16. 10. Klánovice 142 113.