Libor Sedlecký

Jméno Libor Sedlecký


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 7 (14) 444 b 52.
2019 2 (18) 84 b 147.
2018 9 (18) 608 b 49.
2017 7 (14) 476 b 48.
2016 1 (15) 66 b 178.
Celkem 26 0 (79)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 38. 63 00:54:30 12:50 (12%) 63 89.
4 čt 28. 5. Juliána 50. 51 01:15:50 30:21 (28%) 114 64.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 29. 72 01:06:27 20:24 (19%) 186 53.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 41. 60 01:00:21 18:24 (18%) 246 42.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 59. 42 02:07:07 56:20 (43%) 288 44.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 288 50.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 288 57.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 288 59.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 27. 74 00:50:40 18:21 (19%) 362 53.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 362 53.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 19. 82 00:41:10 14:12 (16%) 444 51.
14 čt 24. 9. Kamýk 444 52.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 80. 21 21 121.
4 st 1. 5. Čelákovice 21 156.
5 čt 9. 5. Hostivař 38. 63 00:41:23 14:01 (16%) 84 102.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 84 110.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 84 114.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 84 117.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 84 123.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 84 127.
11 čt 20. 6. Sedlec 84 129.
12 čt 27. 6. Dubeč 84 132.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 84 138.
14 čt 12. 9. Krčák 84 142.
15 čt 19. 9. Kolovraty 84 143.
16 čt 26. 9. Vítkov 84 143.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 84 146.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 84 147.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 34. 67 00:41:45 13:08 (14%) 67 110.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 30. 71 00:50:55 15:35 (16%) 138 65.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 29. 72 01:04:34 19:34 (18%) 210 51.
7 čt 24. 5. Děvín 32. 69 01:17:51 29:56 (27%) 279 42.
8 čt 31. 5. Struhařov 279 46.
9 čt 7. 6. Juliána 62. 39 01:26:15 39:46 (37%) 318 48.
10 čt 14. 6. Točná 26. 75 01:31:33 36:48 (32%) 393 40.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 393 49.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 30. 71 01:00:25 18:03 (17%) 464 39.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 464 46.
14 čt 20. 9. Klánovice 464 52.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 464 54.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 25. 76 00:24:57 08:23 (10%) 540 50.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 33. 68 03:46:53 -48:58 (-15%) 608 48.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 608 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 59. 42 00:44:03 19:39 (23%) 42 98.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 21. 80 00:38:14 08:33 (9%) 122 48.
4 čt 25. 5. Kosoř 122 62.
5 čt 1. 6. Točná 34. 67 01:36:30 37:31 (31%) 189 48.
6 čt 8. 6. Lipence 35. 66 00:48:27 13:56 (14%) 255 41.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 31. 70 01:12:51 25:26 (23%) 325 34.
8 čt 22. 6. Zvole 325 39.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 23. 78 00:56:30 19:21 (19%) 403 35.
10 čt 7. 9. Hostivice 403 36.
11 čt 14. 9. Hostivař 403 43.
12 čt 21. 9. Zátiší 403 49.
13 čt 5. 10. Dobeška 28. 73 00:33:48 08:42 (10%) 476 45.
14 čt 12. 10. Ořechovka 476 48.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 35. 66 01:57:28 48:49 (37%) 66 171.
14 st 5. 10. Malešice 66 176.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 66 178.