Martin Štěňha

Jméno Martin Štěňha


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 12 1 (13) 986 b 2.
zima 2019-2020 4 (7) 399 b 2.
2019 16 2 (18) 1395 b 1.
2018 16 1 (18) 1490 b 2.
2017 13 1 (14) 1190 b 2.
2016 15 (15) 1165 b 4.
2015 18 1 (20) 1660 b 3.
2014 11 (14) 1080 b 6.
2013 13 (14) 1108 b 4.
Celkem 118 6 (133)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 2. 99 00:39:34 00:57 (0%) 99 4.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) (pořadatel) 100 199 1.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 2. 99 00:43:11 01:31 (1%) 199 2.
4 čt 28. 5. Juliána 2. 99 00:46:22 00:53 (0%) 298 1.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 4. 97 00:48:48 02:45 (2%) 397 1.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 2. 99 00:42:06 00:09 (0%) 397 2.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 4. 97 01:19:46 08:59 (6%) 496 2.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 6. 95 00:43:08 04:37 (4%) 593 3.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 17. 84 00:32:23 07:34 (8%) 690 3.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 7. 94 00:47:25 06:44 (6%) 785 3.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 2. 99 00:34:32 02:13 (2%) 789 3.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 2. 99 03:23:58 08:31 (3%) 888 2.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 3. 98 00:31:12 04:14 (4%) 986 2.
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21) (pořadatel)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 2. 99 01:14:19 01:24 (1%) 99 5.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 99 11–12.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 1. 100 01:04:00 199 1.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 1. 100 00:49:10 299 1.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 299 2.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 299 3.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 1. 100 03:24:00 399 2.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 5. 96 01:12:45 01:35 (1%) 96 7.
2 čt 11. 4. Veleslavín (pořadatel) 100 196 3.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1. 100 00:49:48 200 2.
4 st 1. 5. Čelákovice 2. 99 00:37:47 00:06 (0%) 299 2.
5 čt 9. 5. Hostivař 3. 98 00:29:14 01:52 (2%) 397 2.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 1. 100 00:39:57 399 2.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 2. 99 00:50:35 00:22 (0%) 498 2.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 3. 98 00:49:34 05:27 (5%) 596 2.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 1. 100 01:03:41 696 2.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 2. 99 00:35:17 03:21 (3%) 795 2.
11 čt 20. 6. Sedlec (pořadatel) 100 797 2.
12 čt 27. 6. Dubeč 52. 49 00:50:47 04:01 (3%) 895 2.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 1. 100 00:30:39 995 2.
14 čt 12. 9. Krčák 5. 96 00:48:51 07:00 (6%) 1093 2.
15 čt 19. 9. Kolovraty 1. 100 00:45:05 1193 2.
16 čt 26. 9. Vítkov 1. 100 00:32:03 1195 2.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 1. 100 00:37:45 1295 1.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1. 100 00:35:30 1395 1.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba MS 100 00:30:20 100 2–4.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 1. 100 00:27:00 200 1.
3 čt 26. 4. Krčák 85. 16 00:46:05 03:05 (2%) 216 9.
4 čt 3. 5. Vysočany 5. 96 00:32:12 03:35 (4%) 312 7.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 1. 100 00:35:20 396 2.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 7. 94 00:50:07 05:07 (4%) 490 2.
7 čt 24. 5. Děvín 2. 99 00:49:23 01:28 (1%) 589 2.
8 čt 31. 5. Struhařov 2. 99 01:02:21 03:28 (2%) 594 2.
9 čt 7. 6. Juliána 4. 97 00:47:48 01:19 (1%) 691 2.
10 čt 14. 6. Točná 2. 99 00:55:45 01:00 (0%) 790 2.
11 čt 21. 6. Okrouhlo (pořadatel) 100 890 2.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 1. 100 00:42:22 990 2.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 1084 2.
14 čt 20. 9. Klánovice 1. 100 00:52:07 1184 2.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 1. 100 00:33:30 1190 2.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 1. 100 00:16:34 1290 2.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1. 100 04:33:55 1390 2.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1. 100 00:26:18 1490 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 1. 100 00:36:49 100 1.
2 čt 11. 5. Čimičák 1. 100 00:24:24 200 1.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 4. 97 00:31:07 01:26 (1%) 297 1.
4 čt 25. 5. Kosoř 3. 98 01:11:30 05:34 (4%) 395 2.
5 čt 1. 6. Točná 3. 98 01:01:52 02:53 (2%) 396 2.
6 čt 8. 6. Lipence 1. 100 00:34:31 496 2.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 3. 98 00:49:55 02:30 (2%) 594 2.
8 čt 22. 6. Zvole 2. 99 00:48:21 01:06 (1%) 595 2.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 2. 99 00:38:29 01:20 (1%) 694 2.
10 čt 7. 9. Hostivice 1. 100 00:31:56 794 2.
11 čt 14. 9. Hostivař 53. 48 892 2.
12 čt 21. 9. Zátiší 3. 98 00:45:46 04:09 (4%) 990 2.
13 čt 5. 10. Dobeška 1. 100 00:25:06 1090 2.
14 čt 12. 10. Ořechovka (pořadatel) 100 1190 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 3. 98 00:35:23 02:52 (3%) 98 6.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 4. 97 00:45:26 05:57 (5%) 195 4.
3 čt 5. 5. Bohnice 4. 97 00:53:40 01:39 (1%) 292 3.
4 čt 12. 5. Křeslice 3. 98 00:33:54 00:32 (0%) 390 3.
5 čt 19. 5. Novodvorská 4. 97 00:28:30 02:13 (2%) 390 3.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 13. 88 00:46:33 09:15 (9%) 487 3.
7 čt 2. 6. Ďáblice 4. 97 00:34:40 03:26 (3%) 584 3.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 3. 98 00:42:38 01:55 (1%) 585 4.
9 čt 16. 6. Valy 3. 98 00:52:07 03:51 (3%) 683 4.
10 út 21. 6. Čelákovice 19. 82 00:51:53 13:02 (13%) 780 4.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 4. 97 00:42:55 02:21 (2%) 877 4.
12 čt 22. 9. Klíčov 6. 95 00:31:33 04:53 (5%) 972 4.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 5. 96 01:19:50 11:11 (8%) 1068 4.
14 st 5. 10. Malešice 4. 97 00:29:20 04:35 (5%) 1165 4.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 10. 91 00:25:48 06:03 (7%) 1165 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 1. 100 00:42:56 100 1.
2 čt 23. 4. Juliána 3. 98 00:38:00 01:16 (1%) 198 2.
3 st 29. 4. PrÚjezd 3. 98 00:46:51 02:56 (2%) 296 1.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 6. 95 00:43:02 03:50 (3%) 391 3.
5 čt 14. 5. Zátiší 5. 96 00:41:58 07:49 (8%) 392 3.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 6. 95 00:59:50 04:20 (3%) 487 3.
7 čt 28. 5. Babický muničák 5. 96 00:45:33 03:33 (3%) 583 3.
8 čt 4. 6. Říčany 1. 100 00:32:33 588 3.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 3. 98 00:46:59 05:48 (5%) 686 3.
10 út 16. 6. Valy 3. 98 01:01:21 02:12 (1%) 784 3.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 5. 96 00:52:30 06:20 (5%) 880 3.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 5. 96 00:25:09 03:36 (4%) 976 3.
13 čt 3. 9. Uhříněves 1071 3.
14 út 8. 9. Lipenecké louky (pořadatel) 100 1171 3.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 1. 100 00:42:19 1176 3.
16 ne 20. 9. Krňany 2. 99 00:40:08 04:17 (4%) 1275 3.
17 čt 24. 9. Šeberák 3. 98 00:33:40 03:42 (4%) 1373 3.
18 st 30. 9. Motol 6. 95 01:11:33 13:45 (11%) 1468 3.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 4. 97 00:40:34 04:13 (4%) 1565 3.
20 st 14. 10. Jižní město 6. 95 00:26:50 02:36 (3%) 1660 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 5. 96 00:37:20 06:57 (7%) 96 8.
2 čt 15. 5. memoriál APM 3. 98 00:41:32 02:55 (2%) 194 3.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 1. 100 00:52:36 294 2.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 3. 98 01:06:23 02:49 (2%) 392 2.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 3. 98 00:30:04 01:50 (2%) 394 3.
6 čt 12. 6. Čelákovice 5. 96 00:45:45 02:55 (2%) 490 3.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 1. 100 00:54:11 590 3.
8 čt 26. 6. Hostavice 686 2.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 3. 98 01:06:38 09:16 (7%) 785 2.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 2. 99 00:16:22 01:13 (1%) 787 2.
11 čt 18. 9. Hostivař 883 3.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 1. 100 00:44:32 983 2.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 4. 97 00:53:05 04:17 (3%) 1080 2.
14 čt 16. 10. Klánovice 1080 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 38. 63 00:48:31 15:50 (17%) 63 76.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 9. 92 01:11:23 10:37 (8%) 155 33.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 18. 83 06:50:00 -114:00 (-20%) 238 22.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 18. 83 00:47:26 10:01 (10%) 321 14.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 14. 87 00:33:49 05:09 (5%) 408 11.
7 čt 13. 6. Klánovice 11. 90 01:00:46 12:05 (11%) 498 10.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 3. 98 596 8.
9 st 26. 6. Káraný 7. 94 01:03:48 07:53 (6%) 690 6.
10 čt 5. 9. Radotín 4. 97 18:38:00 205:00 (21%) 724 6.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 8. 93 01:00:18 14:23 (13%) 817 6.
12 čt 19. 9. Krčák 3. 98 00:43:48 02:12 (2%) 915 6.
13 st 25. 9. Čimice 5. 96 1011 4.
14 čt 3. 10. Novodvorská 4. 97 00:32:00 04:25 (5%) 1108 4.