Petr Marusič

Jméno Petr Marusič
Petr
Petr Marusic
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 11 (14) 785 b 25.
2019 13 (18) 910 b 25.
2018 12 (18) 878 b 25.
2017 2 (14) 122 b 123–124.
Celkem 38 0 (64)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 21. 80 00:52:33 13:56 (14%) 80 23.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 36. 65 01:04:44 21:45 (21%) 145 24.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 76. 25 01:09:42 28:02 (27%) 145 34.
4 čt 28. 5. Juliána 35. 66 01:10:24 24:55 (23%) 211 30.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 11. 90 00:54:41 08:38 (8%) 301 22.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 21. 80 00:54:12 12:15 (12%) 316 26.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 19. 82 01:32:29 21:42 (16%) 398 21.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 28. 73 00:54:34 16:03 (16%) 471 20.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 39. 62 00:38:34 13:45 (16%) 536 22.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 26. 75 00:57:59 17:18 (17%) 611 21.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 611 23.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 14. 87 04:28:22 72:55 (28%) 698 21.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 760 20.
14 čt 24. 9. Kamýk 785 25.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 33. 68 01:10:22 20:34 (18%) 68 85–86.
4 st 1. 5. Čelákovice 82. 19 00:47:26 09:45 (9%) 87 83.
5 čt 9. 5. Hostivař 37. 64 00:40:59 13:37 (15%) 151 60.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 26. 75 00:52:46 12:49 (12%) 226 40.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 33. 68 01:07:58 17:45 (16%) 294 35.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 19. 82 00:59:51 15:44 (15%) 376 30.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 32. 69 01:34:08 30:27 (24%) 445 27.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 16. 85 00:43:45 11:49 (12%) 530 24.
11 čt 20. 6. Sedlec 530 27.
12 čt 27. 6. Dubeč 530 29.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 20. 81 00:43:29 12:50 (14%) 611 29.
14 čt 12. 9. Krčák 18. 83 00:56:36 14:45 (14%) 694 26.
15 čt 19. 9. Kolovraty 49. 52 00:57:38 12:33 (11%) 746 29.
16 čt 26. 9. Vítkov 13. 88 00:43:37 11:34 (12%) 834 26.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 834 29.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 25. 76 00:57:35 22:05 (23%) 910 25.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 30. 71 00:47:34 17:44 (19%) 71 33.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 71 62–63.
3 čt 26. 4. Krčák 36. 65 01:04:58 21:58 (21%) 136 38.
4 čt 3. 5. Vysočany 136 57.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 31. 70 00:51:24 16:04 (16%) 206 45.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 38. 63 01:11:26 26:26 (25%) 269 39.
7 čt 24. 5. Děvín 28. 73 01:11:00 23:05 (21%) 342 31.
8 čt 31. 5. Struhařov 342 34.
9 čt 7. 6. Juliána 41. 60 01:05:21 18:52 (17%) 402 31.
10 čt 14. 6. Točná 402 38.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 26. 75 01:32:37 30:13 (24%) 477 32.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 36. 65 01:02:24 20:02 (19%) 542 31.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 17. 84 01:30:50 26:10 (20%) 626 29.
14 čt 20. 9. Klánovice 21. 80 01:07:56 15:49 (14%) 706 26.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 706 26.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 706 28.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 14. 87 06:11:49 97:54 (29%) 793 26.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 16. 85 00:37:54 11:36 (13%) 878 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší 43. 58 01:09:14 27:37 (27%) 58 153–154.
13 čt 5. 10. Dobeška 58 154–155.
14 čt 12. 10. Ořechovka 37. 64 00:56:22 24:49 (27%) 122 123–124.