Tomáš Hájek

Jméno Tomáš Hájek


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 1 (16) 49 b 221.
zima 2019-2020 1 (7) 48 b 170.
2019 1 (18) 1 b 245.
2014 6 (14) 430 b 53.
2012 4 (17) 234 b 88.
Celkem 13 0 (72)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 52. 49 01:10:33 29:52 (29%) 49 185.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 49 195.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 49 207.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 49 208.
14 čt 24. 9. Kamýk 49 212.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 49 218.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 49 221.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 53. 48 04:01:59 37:59 (14%) 48 170.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák 56. 1 00:54:25 12:34 (12%) 1 225.
15 čt 19. 9. Kolovraty 1 229.
16 čt 26. 9. Vítkov 1 235.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 1 245.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1 245.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 38. 63 00:45:05 14:42 (16%) 63 41.
2 čt 15. 5. memoriál APM 63 69.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 36. 65 01:13:10 20:34 (18%) 128 49.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 128 57.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 35. 66 00:38:57 10:43 (12%) 194 46.
6 čt 12. 6. Čelákovice 24. 77 00:58:02 15:12 (14%) 271 38.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 271 44.
8 čt 26. 6. Hostavice 20. 81 01:08:47 19:14 (17%) 352 38.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 352 43.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 352 47.
11 čt 18. 9. Hostivař 23. 78 01:06:10 21:57 (21%) 430 41.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 430 46.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 430 50.
14 čt 16. 10. Klánovice 430 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 53. 48 01:35:25 38:05 (32%) 48 133–134.
5 čt 3. 5. Mníšek 30. 71 119 63.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 57. 44 00:34:12 09:03 (10%) 163 54.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 163 61.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 163 71.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 163 76.
10 út 12. 6. Káraný 30. 71 01:13:40 18:35 (16%) 234 58.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 234 65.
12 st 8. 8. Řepy 234 72.
13 st 5. 9. Klánovice 234 77.
14 st 12. 9. Chabry 234 79.
15 st 19. 9. Hostivař 234 82.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 234 85.
17 st 3. 10. Záběhlice 234 88.