Veronika Vosecká

Jméno Veronika Vosecká


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 6 (14) 196 b 94. (20.)
zima 2019-2020 1 (7) 94 b 61. (12.)
2019 7 (18) 258 b 88. (19.)
Celkem 14 0 (39)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 59. (12.) 42 01:17:07 38:30 (39%) 42 61. (14.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 64. (13.) 37 01:18:34 35:35 (34%) 79 48. (9.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 87. (17.) 14 01:20:03 38:23 (37%) 79 75. (16.)
4 čt 28. 5. Juliána 93 76. (18.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 68. (12.) 33 01:29:35 43:32 (41%) 126 73. (16.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 126 81. (18.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 126 94. (22.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 126 104. (27.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 126 112. (28.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 79. (20.) 22 01:59:28 78:47 (78%) 148 101. (23.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 148 104. (23.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 148 108. (26.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 53. (11.) 48 01:04:05 37:07 (42%) 196 93. (19.)
14 čt 24. 9. Kamýk 196 94. (20.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 59. (7.) 94 01:30:04 17:09 (12%) 94 16. (8.)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 94 27. (8.)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 94 34. (11.)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 94 35. (11.)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 94 51. (11.)
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 94 56. (12.)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 94 61. (12.)
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 02:28:06 105:00 (101%) 1 91–104. (20–23.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 72. 29 01:51:27 61:39 (56%) 30 115. (23.)
4 st 1. 5. Čelákovice 61. 40 01:06:25 28:44 (29%) 70 96. (18.)
5 čt 9. 5. Hostivař 74. 27 01:03:58 36:36 (41%) 97 83. (18.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 52. (6.) 49 01:10:27 30:30 (30%) 145 69. (11.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 146 79. (15.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 146 86. (17.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 146 87. (17.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 146 95. (19.)
11 čt 20. 6. Sedlec 146 99. (21.)
12 čt 27. 6. Dubeč 50. (12.) 51 02:17:57 91:11 (85%) 197 84. (19.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 197 89. (19.)
14 čt 12. 9. Krčák 197 90. (19.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 40. (13.) 61 01:25:10 40:05 (38%) 258 81. (18.)
16 čt 26. 9. Vítkov 258 86. (19.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 258 87. (19.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 258 88. (19.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)