Zuzka Puchernová

Jméno Zuzka Puchernová
Zuzana Puchernová

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 2 (13) 92 b 151. (40.)
2018 1 (18) 76 b 179–180. (42.)
2016 2 (15) 24 b 239. (64.)
2014 3 (14) 222 b 79. (17.)
2013 1 (14) 86 b 151–152. (36.)
2012 2 (17) 141 b 121. (31.)
Celkem 11 0 (91)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 53. (9.) 48 02:11:43 28:44 (27%) 48 86–87. (20.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 57. (10.) 44 02:01:08 19:28 (19%) 92 62. (10.)
4 čt 28. 5. Juliána 92 79. (19.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 92 94. (23.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 92 98. (25.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 92 111. (27.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 92 118. (29.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 92 127. (32.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 92 133. (34.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 92 140. (34.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 92 147. (37.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 92 151. (40.)
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice)
14 čt 20. 9. Klánovice 25. (2.) 76 02:09:09 17:02 (15%) 76 164–166. (39.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 76 175–177. (42.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 76 178–179. (42.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 76 178–179. (42.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 76 179–180. (42.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 78. (22.) 23 23 164. (44.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 23 171. (45.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 23 184. (46.)
9 čt 16. 6. Valy 23 192. (48.)
10 út 21. 6. Čelákovice 60. (14.) 1 24 200. (49.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 24 212. (54.)
12 čt 22. 9. Klíčov 24 214. (55.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 24 233. (62.)
14 st 5. 10. Malešice 24 235. (63.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 24 239. (64.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 29. (5.) 72 02:36:34 39:12 (33%) 63 143–144. (32.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 38. (7.) 63 01:23:54 08:45 (11%) 135 100. (22.)
11 čt 18. 9. Hostivař 135 103. (23.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 135 104. (23.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 135 112. (26.)
14 čt 16. 10. Klánovice 14. (3.) 87 01:50:52 13:27 (13%) 222 79. (17.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice 15. (1.) 86 02:02:44 14:03 (12%) 86 111–112. (24.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 86 117–118. (26.)
9 st 26. 6. Káraný 86 120–121. (26.)
10 čt 5. 9. Radotín 86 126–127. (28.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 86 129–130. (28.)
12 čt 19. 9. Krčák 86 133–134. (30.)
13 st 25. 9. Čimice 86 144–145. (34.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 86 151–152. (36.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 24. (6.) 77 02:26:40 17:38 (13%) 77 183–186. (39.)
14 st 12. 9. Chabry 77 185–188. (39.)
15 st 19. 9. Hostivař 77 189–192. (40.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 77 193–196. (41.)
17 st 3. 10. Záběhlice 37. (4.) 64 01:33:05 12:06 (14%) 141 121. (31.)