Diskuse

Něco nefunguje? Něco by mělo být jinak? Postěžujte si v diskusi, třeba se to tím spraví.

06. 10. 2023 13:09
Jarda Nitka: Ahoj, hodí se nějaký komentář k celkovým letošním výsledkům: Skvělé vítězství Kládina na pomyslné cílové čáře je moc zajímavé. Byť se Kládinovi podařilo porazit Martina teprve potřetí v sezoně, tak to bylo v tomto rozhodujícím ďábelském (Ďáblickém) závodě a přesně o ten jeden bod to rozhodlo v jeho prospěch :-) Skvělý čas a celkový náskok necelou půldruhou minutu před Martinem je ale přesvědčivý. Velká gratulace oběma. Jarda N
04. 09. 2020 07:57
Adam Hájek: Stálo by za to do kuchařky doplnit, jaký je posup při nahrávání mapy z tréninku na play-map. Stejně jako loni, tápu co mám vlastně dělat, nebo jestli mám čekat až se mi někdo ozve.

V Divadle jsme snímali pomocí chytrých telefonů QR kódy. Co si myslíte o nových technologiích? Dovedete si představit, že by byly použity při nějakém ligovém tréninku? Dejte do placu názory, které pomohou pořadatelům se správně rozhodnout.

12. 11. 2019 23:32
Tomáš Johanovský: Netestoval jsem, ale na zavodech s sebou nevozim telefon a vozit ho nechci, takze ho nechci pouzivat ani na "razeni" kontrol.
12. 11. 2019 10:13
Vítek Zýka: Já bych se takového závodu v současné době neúčastnil. Chytrý telefon nemám a mít zatím nechci (nejde o jeho cenu). A že bych si jej od někoho půjčoval pro závodní jízdu na kole? To nepovažuji za rozumné.