Anežka Rodová

Jméno Anežka Rodová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2021 2 (13) 58 b 179. (52.)
2020 3 (16) 81 b 21.
2018 1 (18) 40 b 6.
Celkem 6 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 3. 28 00:25:25 03:29 (4%) 28 159–160. (47.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 28 166–167. (49.)
7 čt 17. 6. Jevany 28 178–179. (55.)
8 čt 24. 6. Písnice 28 181–183. (57.)
9 čt 2. 9. Klecany 28 200–203. (60.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 28 213–216. (64.)
11 čt 16. 9. Aloisov 1. 30 00:36:25 58 169. (49.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 58 172. (50.)
13 čt 30. 9. Bohnice 58 179. (52.)
V sezóně 2020 je Anežka Rodová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 3. 28 00:35:53 04:49 (5%) 28 5.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 6. 25 00:40:28 18:44 (22%) 53 3.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 53 7.
4 čt 28. 5. Juliána 53 11.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 3. 28 00:20:41 02:35 (3%) 81 9.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 81 11.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 81 13.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 81 14.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 81 16.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 81 17.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 81 18.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 81 19.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 81 19.
14 čt 24. 9. Kamýk 81 19.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 81 20.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 81 21.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
V sezóně 2018 je Anežka Rodová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 61. (16.) 40 00:35:54 08:54 (10%) 40 6.
3 čt 26. 4. Krčák 40 6.
4 čt 3. 5. Vysočany 40 6.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 40 6.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 40 6.
7 čt 24. 5. Děvín 40 6.
8 čt 31. 5. Struhařov 40 6.
9 čt 7. 6. Juliána 40 6.
10 čt 14. 6. Točná 40 6.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 40 6.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 40 6.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 40 6.
14 čt 20. 9. Klánovice 40 6.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 40 6.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 40 6.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 40 6.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 40 6.