Čépa

Jméno Čépa


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 4 (15) 235 b 89.
2021 1 (13) 24 b 241–242.
2019 6 (18) 219 b 96.
Celkem 11 0 (46)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 46. 55 00:36:37 12:57 (15%) 55 105.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 45. 56 01:04:54 23:10 (22%) 111 64.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 43. 58 01:04:04 24:24 (24%) 169 55.
6 čt 19. 5. Klánovice 35. 66 01:04:27 19:06 (18%) 235 41.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 235 50.
8 čt 2. 6. Třebotov 235 62.
9 čt 9. 6. Horoměřice 235 65.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 235 70.
11 čt 23. 6. Káraný 235 78.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 235 83.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 235 86.
14 čt 15. 9. Hostivař 235 87.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 235 89.
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 77. 24 01:21:36 33:06 (30%) 24 87.
2 čt 13. 5. Radotín 24 106.
3 čt 20. 5. Řeporyje 24 130–131.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 24 154–155.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 24 169–170.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 24 175–176.
7 čt 17. 6. Jevany 24 189–190.
8 čt 24. 6. Písnice 24 195–196.
9 čt 2. 9. Klecany 24 213–214.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 24 227–228.
11 čt 16. 9. Aloisov 24 227–228.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 24 229–230.
13 čt 30. 9. Bohnice 24 241–242.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 73. 28 01:52:07 62:19 (56%) 28 118.
4 st 1. 5. Čelákovice 66. 35 01:14:56 37:15 (38%) 63 104.
5 čt 9. 5. Hostivař 82. 19 00:00:00 -28:38 (-32%) 82 103.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 55. 46 01:21:57 42:00 (42%) 128 77.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 128 83.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 54. 47 01:29:02 44:55 (43%) 175 77.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 175 81.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 175 89.
11 čt 20. 6. Sedlec 175 92.
12 čt 27. 6. Dubeč 175 94.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 175 99.
14 čt 12. 9. Krčák 175 101.
15 čt 19. 9. Kolovraty 57. 44 01:05:49 20:44 (19%) 219 92.
16 čt 26. 9. Vítkov 219 95.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 219 96.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 219 96.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)