Daniel Stránský

Jméno Daniel Stránský


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (18) 37 b 232.
zima 2021-2022 1 (7) 35 b 153.
2021 2 (13) 57 b 183.
2020 6 (16) 159 b 9.
Celkem 10 0 (54)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 64. 37 01:29:26 33:14 (28%) 37 169.
8 čt 2. 6. Třebotov 37 178.
9 čt 9. 6. Horoměřice 37 189–190.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 37 193–194.
11 čt 23. 6. Káraný 37 201.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 37 211.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 37 217.
14 čt 15. 9. Hostivař 37 221.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 37 226.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 37 228.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 37 228.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 37 232.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 66. 35 01:31:04 20:26 (15%) 35 69.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 35 85.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 35 94.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 35 98.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 35 105.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 35 109.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 35 153.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 3. 28 00:14:48 01:39 (2%) 28 145–146.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 2. 29 00:23:27 01:31 (1%) 57 131.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 57 137.
7 čt 17. 6. Jevany 57 144.
8 čt 24. 6. Písnice 57 147.
9 čt 2. 9. Klecany 57 157.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 57 169.
11 čt 16. 9. Aloisov 57 172.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 57 175.
13 čt 30. 9. Bohnice 57 183.
V sezóně 2020 je Daniel Stránský junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 3. 28 00:37:09 15:25 (18%) 28 12.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 3. 28 00:36:49 09:37 (11%) 56 6.
4 čt 28. 5. Juliána 3. 28 01:26:21 21:21 (17%) 84 4.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 11. 20 00:32:48 14:42 (18%) 104 4.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 104 6.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 104 8.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 1. 30 00:30:33 134 6.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 6. 25 00:40:56 19:13 (23%) 159 6.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 159 6.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 159 6.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 159 7.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 159 7.
14 čt 24. 9. Kamýk 159 9.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 159 9.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 159 9.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)