David Meier

Jméno David Meier


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 3 (15) 164 b 109.
zima 2021-2022 1 (7) 38 b 3.
2021 1 (13) 30 b 12.
2020 1 (16) 37 b 28.
zima 2019-2020 1 (7) 43 b 2.
2018 1 (18) 44 b 3.
2016 1 (15) 45 b 3–4.
Celkem 9 0 (91)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 1. 30 01:06:34 30 112–113.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 30 129–130.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 30 134–135.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 30 151.
6 čt 19. 5. Klánovice 29. 72 01:00:59 15:38 (14%) 102 93.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 102 103.
8 čt 2. 6. Třebotov 102 108.
9 čt 9. 6. Horoměřice 102 116.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 102 125.
11 čt 23. 6. Káraný 39. 62 01:01:51 25:07 (25%) 164 102.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 164 102.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 164 104.
14 čt 15. 9. Hostivař 164 107.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 164 109.
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
V sezóně 2021 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 63. 38 01:01:04 -10:26 (-8%) 38 2.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 38 3.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 38 3.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 38 3.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 38 3.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 38 3.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 38 3.
V sezóně 2021 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 92. 30 01:28:57 40:27 (37%) 30 3.
2 čt 13. 5. Radotín 30 5.
3 čt 20. 5. Řeporyje 30 7.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 30 9.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 30 9.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 30 9.
7 čt 17. 6. Jevany 30 9.
8 čt 24. 6. Písnice 30 10.
9 čt 2. 9. Klecany 30 11.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 30 12.
11 čt 16. 9. Aloisov 30 12.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 30 12.
13 čt 30. 9. Bohnice 30 12.
V sezóně 2020 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 64. 37 02:26:00 75:13 (57%) 37 23.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 37 24.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 37 25.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 37 25.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 37 27.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 37 27.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 37 27.
14 čt 24. 9. Kamýk 37 27.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 37 28.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 37 28.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
V sezóně 2019 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 71. 43 01:29:40 16:45 (12%) 43 1.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 43 1.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 43 1.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 43 1.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 43 2.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 43 2.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 43 2.
V sezóně 2018 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 57. 44 00:29:57 02:57 (3%) 44 3.
3 čt 26. 4. Krčák 44 3.
4 čt 3. 5. Vysočany 44 3.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 44 3.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 44 3.
7 čt 24. 5. Děvín 44 3.
8 čt 31. 5. Struhařov 44 3.
9 čt 7. 6. Juliána 44 3.
10 čt 14. 6. Točná 44 3.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 44 3.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 44 3.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 44 3.
14 čt 20. 9. Klánovice 44 3.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 44 3.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 44 3.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 44 3.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 44 3.
V sezóně 2016 je David Meier junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 56. 45 45 3–4.
14 st 5. 10. Malešice 45 3–4.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 45 3–4.