Ella Kalinová

Jméno Ella Kalinová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 12 (17) 367 b 4.
2021 9 (13) 292 b 4.
2020 12 (16) 336 b 1.
Celkem 33 0 (46)
V sezóně 2022 je Ella Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 5. 26 00:47:05 10:20 (10%) 26 6.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 4. 27 01:29:39 23:05 (18%) 53 4.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 60. (13.) 41 00:49:43 26:03 (31%) 68 5.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 58. (13.) 43 01:26:41 44:57 (44%) 111 5.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 6. 25 00:57:33 17:52 (17%) 137 4.
6 čt 19. 5. Klánovice 3. 28 01:21:28 81:28 (135%) 139 5.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 3. 28 01:30:37 24:48 (19%) 167 3.
8 čt 2. 6. Třebotov 4. 27 01:28:51 21:48 (17%) 194 4.
9 čt 9. 6. Horoměřice 220 4.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 245 4.
11 čt 23. 6. Káraný 62. (12.) 39 01:25:44 49:00 (50%) 259 4.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 4. 27 00:37:41 09:58 (11%) 286 4.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 3. 28 01:18:11 12:12 (9%) 314 4.
14 čt 15. 9. Hostivař 3. 28 00:12:16 -37:15 (-34%) 342 4.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 367 4.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 367 4.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 367 4.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
V sezóně 2021 je Ella Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 4. 27 00:36:23 10:14 (11%) 27 6.
2 čt 13. 5. Radotín 1. 30 00:48:28 57 4.
3 čt 20. 5. Řeporyje 2. 29 00:43:45 01:55 (1%) 59 3–4.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 1. 30 00:13:09 89 3.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 116 4–5.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 116 5.
7 čt 17. 6. Jevany 116 6.
8 čt 24. 6. Písnice 2. 29 00:49:16 03:25 (3%) 145 5.
9 čt 2. 9. Klecany 5. 26 00:39:33 06:28 (6%) 171 5.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 55. (14.) 46 01:16:25 46:22 (51%) 217 4.
11 čt 16. 9. Aloisov 2. 29 00:46:10 09:45 (10%) 246 4.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 246 4.
13 čt 30. 9. Bohnice 55. (11.) 46 01:39:56 64:39 (67%) 292 4.
V sezóně 2020 je Ella Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 4. 27 00:41:09 10:05 (11%) 27 6.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 8. 23 00:46:02 24:18 (29%) 50 4.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 6. 25 00:47:35 20:23 (23%) 52 8.
4 čt 28. 5. Juliána 2. 29 01:19:53 14:53 (11%) 81 5.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 9. 22 00:29:25 11:19 (14%) 104 3.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 5. 26 00:40:27 15:59 (18%) 107 5.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 10. 21 00:45:20 20:05 (23%) 130 5.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 2. 29 00:32:24 01:51 (2%) 159 4.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 3. 28 00:25:32 03:49 (4%) 187 3.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 3. 28 00:27:20 05:50 (7%) 215 3.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 2. 29 00:14:16 03:52 (5%) 221 3.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 244 2.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 266 3.
14 čt 24. 9. Kamýk 287 3.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 287 4.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 52. (9.) 49 01:12:07 42:21 (47%) 336 1.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)