Eva Bednaříková

Jméno Eva Bednaříková


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 2 (17) 41 b 221. (64.)
2021 3 (13) 78 b 148. (41.)
2020 5 (16) 120 b 15.
Celkem 10 0 (46)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 11. 20 00:57:39 -9:05 (-8%) 20 128. (32.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 20 142. (36.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 20 147. (37.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 10. 21 01:06:57 27:16 (27%) 41 135. (33.)
6 čt 19. 5. Klánovice 41 152. (40.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 41 162. (43.)
8 čt 2. 6. Třebotov 41 171. (47.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 41 180. (50.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 41 184. (51.)
11 čt 23. 6. Káraný 41 192. (54.)
12 čt 1. 9. Závist a Károv 41 202. (57.)
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 41 209. (60.)
14 čt 15. 9. Hostivař 41 214. (61.)
15 čt 22. 9. Hodkovičky 41 219. (63.)
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 41 221. (64.)
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 41 221. (64.)
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 6. 25 00:24:03 10:54 (14%) 25 151. (46.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 25 165–166. (49–50.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 25 171–172. (51–52.)
7 čt 17. 6. Jevany 25 185–186. (58–59.)
8 čt 24. 6. Písnice 25 191–192. (60–61.)
9 čt 2. 9. Klecany 7. 24 00:59:00 25:55 (27%) 49 170. (47.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 49 183. (54.)
11 čt 16. 9. Aloisov 49 186. (55.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 49 189. (56.)
13 čt 30. 9. Bohnice 2. 29 00:35:36 15:02 (18%) 78 148. (41.)
V sezóně 2020 je Eva Bednaříková juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 8. 23 01:03:10 32:06 (35%) 23 10.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 9. 22 00:46:14 24:30 (29%) 45 7.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 45 11.
4 čt 28. 5. Juliána 45 13.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 45 16.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 45 19.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 8. 23 00:39:07 13:52 (16%) 68 18.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 68 19.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 4. 27 00:36:37 14:54 (18%) 95 12.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 95 14.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 95 15.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 6. 25 02:11:39 42:32 (28%) 120 12.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 120 13.
14 čt 24. 9. Kamýk 120 15.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 120 15.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 120 15.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)