Honza Bednařík

Jméno Honza Bednařík
Jan Bednařík

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 15 (17) 1126 b 10.
zima 2021-2022 1 (7) 99 b 31–32.
2021 6 (13) 486 b 44.
2020 14 (16) 971 b 18.
zima 2019-2020 1 (7) 83 b 97–99.
2019 1 (18) 73 b 158.
Celkem 38 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 22. 79 00:33:59 06:53 (7%) 79 26.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 22. 79 01:18:45 19:19 (16%) 158 18.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 25. 76 00:30:02 06:22 (7%) 158 25.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 16. 85 00:50:17 08:33 (8%) 243 18.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 72. 29 00:53:59 14:19 (14%) 319 16.
6 čt 19. 5. Klánovice 10. 91 00:53:28 08:07 (7%) 334 19.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 16. 85 01:14:07 17:55 (15%) 419 16.
8 čt 2. 6. Třebotov 14. 87 01:10:10 16:26 (14%) 506 13.
9 čt 9. 6. Horoměřice 582 14.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 15. 86 01:22:57 20:42 (16%) 668 15.
11 čt 23. 6. Káraný 22. 79 00:53:14 16:30 (17%) 671 15.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 747 15.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 10. 91 00:48:58 08:42 (8%) 838 13.
14 čt 15. 9. Hostivař 7. 94 00:43:04 07:36 (7%) 932 12.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 6. 95 01:02:58 10:34 (9%) 1027 11.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 14. 87 04:05:45 70:13 (29%) 1038 10.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 13. 88 02:42:20 45:30 (25%) 1126 10.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice)
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.)
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice)
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 2. 99 00:49:52 05:23 (5%) 99 21–22.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 99 21–23.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 99 27–28.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 99 31–32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 34. 67 01:06:41 18:11 (16%) 67 36.
2 čt 13. 5. Radotín 12. 89 01:08:13 13:48 (12%) 156 17.
3 čt 20. 5. Řeporyje 156 21.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 20. 81 01:00:45 15:21 (14%) 237 18.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 237 33.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 32. 69 01:17:45 26:50 (24%) 306 25.
7 čt 17. 6. Jevany 306 36.
8 čt 24. 6. Písnice 306 44.
9 čt 2. 9. Klecany 13. 88 01:13:31 17:22 (14%) 394 39.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 394 42.
11 čt 16. 9. Aloisov 394 48.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 394 53.
13 čt 30. 9. Bohnice 9. 92 00:46:34 11:17 (11%) 486 44.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 17. 84 00:51:47 13:10 (13%) 84 19.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 9. 92 00:51:06 08:07 (7%) 176 10.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 50. 51 00:58:36 16:56 (16%) 176 14.
4 čt 28. 5. Juliána 227 25.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 28. 73 01:05:04 19:01 (17%) 300 23.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 19. 82 00:54:03 12:06 (11%) 331 20.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 19. 82 01:32:29 21:42 (16%) 413 19.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 16. 85 00:48:11 09:40 (9%) 498 17.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 27. 74 00:36:30 11:41 (13%) 572 17.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 28. 73 00:58:34 17:53 (17%) 645 17.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 67. 1 00:44:24 12:05 (13%) 645 17.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 20. 81 04:40:53 85:26 (33%) 726 20.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 24. 77 00:42:45 15:47 (18%) 803 16.
14 čt 24. 9. Kamýk 14. 87 00:44:29 10:30 (11%) 890 15.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 20. 81 00:46:18 11:55 (12%) 971 15.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 971 18.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 18. 83 01:34:52 21:57 (16%) 83 33.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 83 49–50.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 83 57–58.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 83 57–58.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 83 74–75.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 83 82–83.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 83 97–99.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 28. 73 01:06:04 28:19 (28%) 73 158.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 73 158.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)