Honza Urbánek

Jméno Honza Urbánek


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 11 (13) 784 b 20.
2020 8 (16) 530 b 48.
2019 13 (18) 925 b 24.
2018 3 (18) 192 b 102.
Celkem 35 0 (65)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 37. 64 01:07:35 19:05 (17%) 64 39.
2 čt 13. 5. Radotín 26. 75 01:17:29 23:04 (20%) 139 22.
3 čt 20. 5. Řeporyje 36. 65 01:24:10 31:33 (28%) 140 31.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 22. 79 01:01:09 15:45 (14%) 219 22.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 31. 70 01:02:58 20:55 (20%) 289 22.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 23. 78 01:11:05 20:10 (18%) 302 27.
7 čt 17. 6. Jevany 17. 84 01:03:22 12:39 (11%) 386 24.
8 čt 24. 6. Písnice 451 24.
9 čt 2. 9. Klecany 36. 65 01:37:24 41:15 (35%) 516 23.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 580 22.
11 čt 16. 9. Aloisov 8. 93 01:10:49 17:11 (15%) 609 23.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 14. 87 01:42:31 27:00 (19%) 696 22.
13 čt 30. 9. Bohnice 13. 88 00:47:34 12:17 (12%) 784 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 48. 53 00:58:27 16:47 (16%) 53 100–101.
4 čt 28. 5. Juliána 53 119–121.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 53 129–130.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 67. 34 01:12:39 30:42 (30%) 87 104.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 36. 65 01:47:37 36:50 (28%) 152 79.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 152 84.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 152 96.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 152 100.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 24. 77 00:49:57 17:38 (19%) 229 79.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 229 81.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 16. 85 00:39:27 12:29 (14%) 314 64.
14 čt 24. 9. Kamýk 32. 69 00:53:42 19:43 (20%) 383 59.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 29. 72 00:49:32 15:09 (16%) 455 55.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 26. 75 00:43:31 13:45 (15%) 530 48.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 23. 78 01:44:28 33:18 (25%) 78 25.
2 čt 11. 4. Veleslavín 26. 75 01:01:39 18:33 (17%) 153 12.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 25. 76 01:07:55 18:07 (16%) 154 21.
4 st 1. 5. Čelákovice 21. 80 00:45:58 08:17 (8%) 234 15.
5 čt 9. 5. Hostivař 59. 42 00:49:55 22:33 (25%) 309 14.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 42. 59 00:59:46 19:49 (19%) 309 20.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 20. 81 01:02:00 11:47 (10%) 390 17.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 24. 77 01:02:00 17:53 (17%) 467 15.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 22. 79 01:39:51 36:10 (29%) 546 15.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 605 16.
11 čt 20. 6. Sedlec 605 19.
12 čt 27. 6. Dubeč 647 23.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 647 26.
14 čt 12. 9. Krčák 647 32.
15 čt 19. 9. Kolovraty 31. 70 01:11:25 26:20 (25%) 717 31.
16 čt 26. 9. Vítkov 37. 64 00:55:39 23:36 (25%) 781 29.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 29. 72 01:06:40 28:55 (29%) 853 26.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 29. 72 01:02:27 26:57 (28%) 925 24.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 40. 61 01:04:40 22:18 (21%) 61 169–170.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 61 175–176.
14 čt 20. 9. Klánovice 43. 58 01:21:27 29:20 (26%) 119 129.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 119 130.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 28. 73 00:25:21 08:47 (11%) 192 99.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 192 101.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 192 102.