Jakub Klapka

Jméno Jakub Klapka
Klapka Jakub

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 7 (11) 374 b 47.
zima 2021-2022 1 (7) 44 b 145.
2021 8 (13) 416 b 53.
zima 2020-2021 2 (7) 161 b 25.
2020 16 (16) 785 b 29.
zima 2019-2020 2 (7) 184 b 19.
2019 5 (18) 358 b 68.
Celkem 41 0 (79)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 40. 61 00:39:24 12:18 (14%) 61 44.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 55. 46 01:39:23 39:57 (33%) 107 35.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 107 45.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 107 66.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 41. 60 01:02:52 23:12 (23%) 167 56.
6 čt 19. 5. Klánovice 61. 40 01:16:10 30:49 (29%) 207 48.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 54. 47 01:45:34 49:22 (42%) 254 44.
8 čt 2. 6. Třebotov 41. 60 01:23:20 29:36 (26%) 314 39.
9 čt 9. 6. Horoměřice 41. 60 01:24:42 30:53 (27%) 374 38.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 374 47.
11 čt 23. 6. Káraný 374 47.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 57. 44 02:18:13 67:35 (51%) 44 60.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 44 77.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 44 86.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 44 90.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 44 97.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 44 101.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 44 145.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 76. 25 01:21:31 33:01 (30%) 25 85.
2 čt 13. 5. Radotín 25 104.
3 čt 20. 5. Řeporyje 60. 41 01:39:38 47:01 (41%) 66 85.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 72. 29 01:22:46 37:22 (35%) 95 75.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 95 86.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 48. 53 01:40:09 49:14 (44%) 148 70.
7 čt 17. 6. Jevany 148 78.
8 čt 24. 6. Písnice 40. 61 01:58:41 44:00 (32%) 209 65.
9 čt 2. 9. Klecany 33. 68 01:33:32 37:23 (32%) 277 56.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 31. 70 00:51:35 21:32 (23%) 347 49.
11 čt 16. 9. Aloisov 347 54.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 347 57.
13 čt 30. 9. Bohnice 32. 69 00:59:46 24:29 (25%) 416 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 20. 81 01:52:47 50:21 (41%) 81 23–24.
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 21. 80 02:02:24 40:10 (28%) 161 21.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) 161 22.
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 161 23.
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 161 23.
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 161 24.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 161 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 26. 75 00:54:59 16:22 (16%) 75 28.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 46. 55 01:07:52 24:53 (24%) 130 29.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 40. 61 00:56:51 15:11 (14%) 136 38.
4 čt 28. 5. Juliána 37. 64 01:10:35 25:06 (23%) 200 33.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 50. 51 01:14:40 28:37 (26%) 255 35.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 33. 68 00:57:58 16:01 (15%) 268 37.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 41. 60 01:51:07 40:20 (30%) 328 35.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 36. 65 00:57:18 18:47 (19%) 393 33.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 48. 53 00:41:25 16:36 (19%) 448 31.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 43. 58 01:07:54 27:13 (27%) 506 31.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 37. 64 00:56:36 24:17 (26%) 515 32.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 30. 71 05:49:17 153:50 (60%) 586 29.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 47. 54 00:54:25 27:27 (31%) 641 30.
14 čt 24. 9. Kamýk 25. 76 00:49:53 15:54 (16%) 717 29.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 40. 61 00:55:26 21:03 (22%) 778 28.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 39. 62 00:50:53 21:07 (23%) 785 29.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 15. 86 01:21:37 22:55 (19%) 86 46–47.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 3. 98 01:23:00 19:00 (15%) 184 5.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 184 7.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 184 13.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 184 15.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 184 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč 37. 64 01:11:53 25:07 (23%) 64 152–153.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 27. 74 00:45:27 14:48 (16%) 138 106.
14 čt 12. 9. Krčák 138 107.
15 čt 19. 9. Kolovraty 138 111.
16 čt 26. 9. Vítkov 43. 58 01:00:00 27:57 (30%) 196 100.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 18. 83 00:55:20 17:35 (17%) 279 83.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 22. 79 00:55:37 20:07 (21%) 358 68.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)