Jakub Vít

Jméno Jakub Vít
Frantisek Hrubes

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 4 (15) 244 b 88.
2021 6 (13) 404 b 54.
2020 6 (16) 319 b 77.
2016 1 (15) 37 b 221.
2011 1 (13) 6 b 181–182.
2010 1 (13) 26 b 118–121.
Celkem 19 0 (85)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 36. 65 01:29:31 30:05 (25%) 65 73–74.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 65 91–92.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 65 103–104.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 34. 67 00:58:11 18:31 (18%) 132 69.
6 čt 19. 5. Klánovice 132 79.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 37. 64 01:26:33 30:21 (26%) 196 59.
8 čt 2. 6. Třebotov 53. 48 01:28:13 34:29 (30%) 244 60.
9 čt 9. 6. Horoměřice 244 64.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 244 69.
11 čt 23. 6. Káraný 244 77.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 244 82.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 244 85.
14 čt 15. 9. Hostivař 244 86.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 244 88.
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 42. 59 01:11:15 22:45 (20%) 59 44.
2 čt 13. 5. Radotín 17. 84 01:09:28 15:03 (13%) 143 19.
3 čt 20. 5. Řeporyje 29. 72 01:18:18 25:41 (22%) 156 22.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 32. 69 01:04:12 18:48 (17%) 225 20.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 284 23.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 41. 60 01:27:07 36:12 (32%) 285 29.
7 čt 17. 6. Jevany 344 28.
8 čt 24. 6. Písnice 344 38.
9 čt 2. 9. Klecany 344 45.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 344 51.
11 čt 16. 9. Aloisov 41. 60 01:39:58 46:20 (40%) 404 46.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 404 51.
13 čt 30. 9. Bohnice 404 54.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 87. 14 02:26:47 103:48 (100%) 14 140.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 56. 45 01:00:48 19:08 (18%) 59 94.
4 čt 28. 5. Juliána 77. 24 01:51:51 66:22 (62%) 83 85.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 27. 74 01:03:33 17:30 (16%) 157 63.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 157 67.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 157 77.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 157 82.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 157 93.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 157 98.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 157 101.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 157 105.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 20. 81 00:41:11 14:13 (16%) 238 84.
14 čt 24. 9. Kamýk 20. 81 00:48:37 14:38 (15%) 319 69.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 319 72.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 319 77.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice 64. 37 01:05:31 34:17 (37%) 37 160.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 37 172.
9 čt 16. 6. Valy 37 178.
10 út 21. 6. Čelákovice 37 186.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 37 192.
12 čt 22. 9. Klíčov 37 196.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 37 215.
14 st 5. 10. Malešice 37 217.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 37 221.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 45. 6 01:29:40 -9:50 (-6%) 6 125.
7 st 1. 6. Komořany 6 129.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 6 134.
9 út 14. 6. Kladno 6 148.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 6 157.
11 st 14. 9. Chabry 6 163.
12 st 21. 9. Klánovice 6 167.
13 st 28. 9. Chodov 6 181–182.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk 25. 26 00:46:39 18:12 (20%) 26 69–70.
6 út 15. 6. Kejkol 26 75–76.
7 út 22. 6. Lhotka 26 83–84.
8 st 18. 8. Juliána 26 87–88.
9 st 25. 8. Hanspaulka 26 96–98.
10 st 1. 9. Jezírko 26 104–106.
11 út 7. 9. Hostivař 26 111–114.
12 út 14. 9. Valy 26 112–115.
13 st 22. 9. Prokopáč 26 118–121.