Jaromír

Jméno Jaromír
Jaromír Háněl

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 11 (11) 415 b 43.
2021 13 (13) 534 b 35.
2020 5 (16) 242 b 91.
Celkem 29 0 (40)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 61. 40 00:48:34 21:28 (24%) 40 64.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 59. 42 01:44:29 45:03 (37%) 82 58.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 57. 44 00:41:29 17:49 (21%) 86 68.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 51. 50 01:10:37 28:53 (28%) 136 54.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 59. 42 01:20:18 40:38 (40%) 178 51.
6 čt 19. 5. Klánovice 49. 52 01:10:01 24:40 (23%) 188 55.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 56. 45 01:49:00 52:48 (45%) 233 51.
8 čt 2. 6. Třebotov 52. 49 01:28:03 34:19 (30%) 282 49.
9 čt 9. 6. Horoměřice 45. 56 01:33:07 39:18 (34%) 338 47.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 35. 66 01:40:41 38:26 (31%) 404 41.
11 čt 23. 6. Káraný 48. 53 01:05:00 28:16 (29%) 415 43.
12 čt 1. 9. Závist a Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 90. 11 01:28:51 40:21 (37%) 11 104.
2 čt 13. 5. Radotín 39. 62 01:41:33 47:08 (41%) 73 57.
3 čt 20. 5. Řeporyje 69. 32 01:54:48 62:11 (55%) 94 59.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 83. 18 01:41:30 56:06 (53%) 112 63.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 53. 48 01:24:13 42:10 (41%) 160 55.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 53. 48 01:49:40 58:45 (52%) 190 56.
7 čt 17. 6. Jevany 47. 54 01:29:32 38:49 (35%) 244 46.
8 čt 24. 6. Písnice 49. 52 02:17:29 62:48 (46%) 296 48.
9 čt 2. 9. Klecany 48. 53 01:58:44 62:35 (53%) 349 43.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 57. 44 01:18:28 48:25 (53%) 393 43.
11 čt 16. 9. Aloisov 43. 58 419 44.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 36. 65 03:21:42 126:11 (93%) 484 40.
13 čt 30. 9. Bohnice 51. 50 01:21:25 46:08 (48%) 534 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 45. 56 01:08:46 28:05 (27%) 56 176.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 61. 40 01:20:43 48:24 (52%) 96 137.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 96 142.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 51. 50 01:01:38 34:40 (39%) 146 113.
14 čt 24. 9. Kamýk 146 115.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 56. 45 01:11:54 37:31 (39%) 191 102.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 50. 51 01:03:39 33:53 (37%) 242 91.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)