Jiří Stránský

Jméno Jiří Stránský


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 5 (13) 487 b 43.
2020 8 (16) 744 b 34.
zima 2019-2020 1 (7) 89 b 79–83.
2019 4 (18) 374 b 65.
Celkem 18 0 (54)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 6. 95 00:54:22 05:52 (5%) 95 8.
2 čt 13. 5. Radotín 95 40.
3 čt 20. 5. Řeporyje 95 58.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 3. 98 00:51:23 05:59 (5%) 193 30.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 4. 97 00:47:42 05:39 (5%) 290 20.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 2. 99 00:54:33 03:38 (3%) 389 4.
7 čt 17. 6. Jevany 389 23.
8 čt 24. 6. Písnice 3. 98 01:19:44 05:03 (3%) 487 18.
9 čt 2. 9. Klecany 487 26.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 487 31.
11 čt 16. 9. Aloisov 487 33.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 487 39.
13 čt 30. 9. Bohnice 487 43.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 2. 99 00:44:10 01:11 (1%) 99 38.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 1. 100 00:41:40 199 1.
4 čt 28. 5. Juliána 7. 94 00:50:43 05:14 (4%) 293 3.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 8. 93 00:52:39 06:36 (6%) 386 4.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 8. 93 00:47:12 05:15 (5%) 386 5.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 479 6.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 3. 98 00:41:06 02:35 (2%) 577 5.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 33. 68 00:37:44 12:55 (15%) 645 9.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 2. 99 00:40:49 00:08 (0%) 744 8.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 744 9.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 744 16.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 744 24.
14 čt 24. 9. Kamýk 744 28.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 744 30.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 744 34.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 12. 89 03:33:48 09:48 (3%) 89 79–83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 2. 99 01:11:13 00:03 (0%) 99 4.
2 čt 11. 4. Veleslavín 99 23–24.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 99 50–51.
4 st 1. 5. Čelákovice 4. 97 00:38:30 00:49 (0%) 196 25.
5 čt 9. 5. Hostivař 196 41.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 196 51.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 196 61.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 21. 80 01:00:25 16:18 (15%) 276 49.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 276 52.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 276 57.
11 čt 20. 6. Sedlec 3. 98 00:53:56 04:30 (4%) 374 43.
12 čt 27. 6. Dubeč 374 50.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 374 52.
14 čt 12. 9. Krčák 374 57.
15 čt 19. 9. Kolovraty 374 59.
16 čt 26. 9. Vítkov 374 61.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 374 63.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 374 65.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)