Jitka Tili Akrmanová

Jméno Jitka Tili Akrmanová
Jitka Akrmanová

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 7 1 (7) 368 b 27. (3.)
zima 2021-2022 3 (7) 270 b 10. (2.)
2021 8 (13) 489 b 40. (6.)
zima 2020-2021 6 1 (7) 465 b 11. (1.)
2020 15 1 (16) 747 b 33. (6.)
zima 2019-2020 5 (7) 450 b 1. (1.)
2019 12 1 (18) 901 b 28. (4.)
2018 18 (18) 1040 b 20. (4.)
2017 13 (14) 708 b 31. (4.)
Celkem 87 4 (107)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 55. (12.) 100 00:45:02 17:56 (20%) 100 2. (1.)
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 33. (5.) 68 01:28:11 28:45 (24%) 168 13. (2.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 37. (4.) 64 00:34:39 10:59 (13%) 168 19. (2.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 36. (5.) 65 00:58:54 17:10 (16%) 233 22. (3.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 37. (6.) 64 01:00:54 21:14 (21%) 297 23. (3.)
6 čt 19. 5. Klánovice 30. (3.) 71 01:01:19 15:58 (15%) 304 27. (3.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 43. (5.) 58 01:33:22 37:10 (31%) 368 27. (3.)
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice)
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.)
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 13. (1.) 88 01:20:59 22:12 (18%) 88 39–41. (9.)
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 10. (2.) 91 01:08:07 23:38 (22%) 179 12. (2.)
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 10. (1.) 91 01:21:52 33:28 (30%) 270 10. (2.)
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 270 10. (2.)
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 270 10. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 63. (18.) 38 01:17:04 28:34 (26%) 38 65. (19.)
2 čt 13. 5. Radotín 38 91. (27.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 38 111. (32.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 38 135. (38.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 44. (8.) 57 01:09:59 27:56 (27%) 95 84. (22.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 95 93. (25.)
7 čt 17. 6. Jevany 42. (6.) 59 01:23:49 33:06 (29%) 154 70. (13.)
8 čt 24. 6. Písnice 44. (7.) 57 02:06:59 52:18 (38%) 211 63. (12.)
9 čt 2. 9. Klecany 31. (4.) 70 01:32:08 35:59 (30%) 281 55. (8.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 25. (5.) 76 00:48:02 17:59 (19%) 357 48. (6.)
11 čt 16. 9. Aloisov 28. (6.) 73 01:34:13 40:35 (35%) 430 42. (6.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 42. (9.) 59 01:43:46 28:15 (20%) 489 37. (6.)
13 čt 30. 9. Bohnice 489 40. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 29. (5.) 72 01:35:44 33:18 (27%) 72 33. (5.)
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 11. (1.) 90 02:01:39 39:25 (27%) 162 20. (4.)
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) (pořadatel) 100 190 9. (1.)
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 7. (2.) 94 01:18:56 18:53 (15%) 284 10. (1.)
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 12. (2.) 89 01:25:40 37:24 (34%) 373 11. (1.)
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 9. (2.) 92 01:11:50 25:27 (23%) 376 12. (1.)
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 26. (6.) 75 01:21:07 26:58 (23%) 465 11. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 45. (7.) 56 01:06:32 27:55 (28%) 56 47. (9.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 81. (17.) 20 01:40:39 57:40 (55%) 76 54. (11.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 66. (12.) 35 01:03:54 22:14 (21%) 91 64. (12.)
4 čt 28. 5. Juliána (pořadatel) 100 191 39. (5.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 63. (11.) 38 01:22:40 36:37 (34%) 229 42. (7.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 43. (6.) 58 01:01:11 19:14 (18%) 252 41. (6.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 47. (8.) 54 01:56:08 45:21 (34%) 306 42. (7.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 40. (6.) 61 00:59:04 20:33 (20%) 367 37. (6.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 52. (8.) 49 00:43:06 18:17 (21%) 416 38. (6.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 51. (7.) 50 01:10:32 29:51 (29%) 466 36. (7.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 67. (16.) 1 01:48:22 76:03 (82%) 466 38. (7.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 24. (7.) 77 05:04:06 108:39 (42%) 543 34. (6.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 36. (5.) 65 00:47:37 20:39 (23%) 608 33. (6.)
14 čt 24. 9. Kamýk 39. (7.) 62 00:59:38 25:39 (27%) 670 33. (6.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 44. (4.) 57 00:57:09 22:46 (24%) 727 33. (6.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 43. (5.) 58 00:52:10 22:24 (24%) 747 33. (6.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 13. (1.) 88 01:21:09 22:27 (18%) 88 43. (14.)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 2. (1.) 99 01:22:00 18:00 (14%) 187 4. (1.)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 4. (1.) 97 01:18:55 29:45 (27%) 284 4. (1.)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 284 4. (1.)
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 2. (1.) 99 00:21:35 01:37 (2%) 383 1. (1.)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 34. (2.) 67 04:08:16 44:16 (16%) 450 1. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 33. (5.) 68 01:06:37 23:31 (22%) 68 58–59. (11–12.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka (pořadatel) 100 168 17. (2.)
4 st 1. 5. Čelákovice 168 39. (6.)
5 čt 9. 5. Hostivař 58. (10.) 43 00:49:28 22:06 (25%) 211 35. (6.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 39. (4.) 62 00:59:29 19:32 (19%) 273 28. (3.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 273 39. (4.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 45. (7.) 56 01:12:42 28:35 (27%) 329 36. (5.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 31. (4.) 70 02:24:00 80:19 (64%) 399 29. (4.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 33. (4.) 68 00:52:11 20:15 (22%) 467 29. (4.)
11 čt 20. 6. Sedlec 30. (4.) 71 01:25:47 36:21 (33%) 538 26. (4.)
12 čt 27. 6. Dubeč 26. (3.) 75 01:04:07 17:21 (16%) 613 25. (3.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 39. (6.) 62 00:52:12 21:33 (23%) 675 25. (4.)
14 čt 12. 9. Krčák 675 28. (4.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 27. (6.) 74 01:08:40 23:35 (22%) 749 28. (4.)
16 čt 26. 9. Vítkov 23. (4.) 78 00:49:19 17:16 (18%) 827 27. (4.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 27. (3.) 74 01:04:29 26:44 (27%) 901 24. (4.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 901 28. (4.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 32. (4.) 69 00:48:13 18:23 (20%) 69 35. (5.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 18. (2.) 83 00:40:15 13:15 (15%) 152 10. (2.)
3 čt 26. 4. Krčák 55. (8.) 46 01:15:00 32:00 (31%) 198 15. (4.)
4 čt 3. 5. Vysočany 43. (8.) 58 00:45:48 17:11 (19%) 256 20. (5.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 35. (5.) 66 00:53:47 18:27 (19%) 276 26. (4.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 40. (9.) 61 01:11:40 26:40 (25%) 337 26. (4.)
7 čt 24. 5. Děvín 35. (6.) 66 01:19:05 31:10 (28%) 403 24. (3.)
8 čt 31. 5. Struhařov 36. (6.) 65 01:22:05 23:12 (19%) 410 27. (4.)
9 čt 7. 6. Juliána 47. (8.) 54 01:11:23 24:54 (23%) 468 25. (4.)
10 čt 14. 6. Točná 36. (4.) 65 01:39:35 44:50 (39%) 533 25. (4.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 44. (8.) 58 01:56:19 53:55 (44%) 591 24. (4.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 34. (4.) 67 01:01:44 19:22 (18%) 658 24. (3.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 59. (14.) 42 00:15:00 -50:20 (-40%) 712 23. (4.)
14 čt 20. 9. Klánovice 34. (5.) 67 01:14:51 22:44 (20%) 779 22. (3.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 30. (4.) 71 00:44:37 11:07 (11%) 796 23. (4.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 19. (2.) 82 00:22:29 05:55 (7%) 878 22. (4.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 20. (2.) 81 06:36:48 122:53 (36%) 959 19. (3.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 20. (3.) 81 00:41:01 14:43 (17%) 1040 20. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 54. (4.) 47 01:03:58 27:09 (28%) 47 55. (5.)
2 čt 11. 5. Čimičák 52. (10.) 49 00:41:25 17:01 (20%) 96 38. (5.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 31. (3.) 70 00:43:45 14:04 (15%) 166 32. (3.)
4 čt 25. 5. Kosoř 44. (5.) 57 01:49:03 43:07 (34%) 223 29. (2.)
5 čt 1. 6. Točná 48. (8.) 53 01:50:42 51:43 (43%) 229 37. (3.)
6 čt 8. 6. Lipence 52. (9.) 49 00:56:16 21:45 (23%) 278 34. (3.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 49. (13.) 52 01:24:17 36:52 (34%) 330 33. (4.)
8 čt 22. 6. Zvole 28. (3.) 73 01:20:52 33:37 (31%) 354 37. (4.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 403 36. (5.)
10 čt 7. 9. Hostivice 48. (9.) 53 00:51:16 19:20 (21%) 456 34. (4.)
11 čt 14. 9. Hostivař 33. (4.) 68 01:13:27 28:55 (27%) 524 34. (4.)
12 čt 21. 9. Zátiší 42. (8.) 59 01:08:42 27:05 (26%) 583 30. (3.)
13 čt 5. 10. Dobeška 37. (3.) 64 00:36:44 11:38 (13%) 647 30. (3.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 40. (6.) 61 00:57:06 25:33 (27%) 708 31. (4.)