Josef Voprsalek

Jméno Josef Voprsalek
Josef Opršálek
Martin Potužník
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
zima 2022-2023 1 (5) 32 b 119–120.
2022 12 (18) 717 b 42.
zima 2021-2022 1 (7) 45 b 144.
2021 10 (13) 562 b 33.
2020 8 (16) 398 b 63.
Celkem 32 0 (59)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 5. 11. Maudi Cup (otvírák Zimního Poháru) 69. 32 02:05:19 53:29 (40%) 32 69–70.
2 so 19. 11. Babinského bloudění (Nová Ves u Bakova n. Jiz.) 32 88–89.
3 čt 5. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 32 93–94.
4 čt 12. 1. Noční hrádek (Roztyly) 32 106–107.
5 so 21. 1. Pojizerská Bludička (Nová Ves u Bakova n. Jiz.) 32 119–120.
6 so 28. 1. Opět na Kozla (Mirošovice u Prahy)
7 so 4. 2. Radoušovo bloudění (Losiná)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 50. 51 01:37:29 38:03 (31%) 51 88.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 38. 63 00:34:44 11:04 (13%) 114 41.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 34. 67 00:58:14 16:30 (16%) 181 36.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 181 46.
6 čt 19. 5. Klánovice 45. 56 01:08:58 23:37 (22%) 237 40.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 49. 52 01:39:13 43:01 (37%) 289 35.
8 čt 2. 6. Třebotov 47. 54 01:25:24 31:40 (27%) 343 35.
9 čt 9. 6. Horoměřice 50. 51 01:34:20 394 36.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 38. 63 01:46:18 44:03 (36%) 457 36.
11 čt 23. 6. Káraný 44. 57 01:03:07 26:23 (27%) 463 39.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 42. 59 01:43:04 42:21 (35%) 522 36.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 19. 82 00:55:51 15:35 (15%) 604 30.
14 čt 15. 9. Hostivař 655 34.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 39. 62 01:33:09 40:45 (36%) 717 34.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 717 35.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 717 40.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 717 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 56. 45 02:17:41 67:03 (51%) 45 59.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 45 76.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 45 85.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 45 89.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 45 96.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 45 100.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 45 144.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 88. 13 01:26:35 38:05 (35%) 13 102.
2 čt 13. 5. Radotín 13 118.
3 čt 20. 5. Řeporyje 50. 51 01:31:41 39:04 (34%) 64 88.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 64 109.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 64 123.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 37. 64 01:25:06 34:11 (30%) 128 76.
7 čt 17. 6. Jevany 46. 55 01:28:57 38:14 (34%) 183 63.
8 čt 24. 6. Písnice 42. 59 02:03:20 48:39 (36%) 242 59.
9 čt 2. 9. Klecany 46. 55 01:49:48 53:39 (46%) 297 52.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 33. 68 00:52:27 22:24 (24%) 365 46.
11 čt 16. 9. Aloisov 30. 71 01:36:51 43:13 (38%) 436 41.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 31. 70 02:13:59 58:28 (43%) 506 32.
13 čt 30. 9. Bohnice 45. 56 01:10:27 35:10 (36%) 562 33.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 59. 42 01:20:34 34:31 (32%) 42 146.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 52. 49 01:06:58 25:01 (24%) 91 101.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 70. 1 02:36:16 85:29 (65%) 92 110.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 92 118.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 92 127.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 92 132.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 40. 61 00:58:19 26:00 (28%) 153 103.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 153 107.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 39. 62 00:50:19 23:21 (26%) 215 90.
14 čt 24. 9. Kamýk 44. 57 01:01:03 27:04 (28%) 272 82.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 41. 60 00:56:18 21:55 (23%) 332 70.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 35. 66 00:46:24 16:38 (18%) 398 63.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)