Kamila Knoblochová

Jméno Kamila Knoblochová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 3 (17) 134 b 121. (31.)
2020 1 (16) 29 b 255–256. (75–76.)
2019 1 (18) 52 b 200–201. (44.)
Celkem 5 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 56. (11.) 45 00:40:41 17:01 (20%) 45 115. (28.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 55. (11.) 46 01:15:52 34:08 (33%) 91 80. (16.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 91 92. (21.)
6 čt 19. 5. Klánovice 58. (14.) 43 01:14:51 29:30 (28%) 134 78. (17.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 134 87. (18.)
8 čt 2. 6. Třebotov 134 92. (18.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 134 100. (21.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 134 106. (25.)
11 čt 23. 6. Káraný 134 111. (27.)
12 čt 1. 9. Závist a Károv 134 113. (28.)
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 134 115. (28.)
14 čt 15. 9. Hostivař 134 116. (28.)
15 čt 22. 9. Hodkovičky 134 118. (29.)
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 134 119. (30.)
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 134 121. (31.)
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 72. (14.) 29 01:18:26 36:29 (35%) 29 182. (49.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 29 188. (50.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 29 199–200. (54.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 29 203–204. (55–56.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 29 222–224. (60–62.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 29 232–234. (64–66.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 29 240–241. (69–70.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 29 242–243. (71–72.)
14 čt 24. 9. Kamýk 29 246–247. (73–74.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 29 251–252. (74–75.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 29 255–256. (75–76.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov 49. (11.) 52 01:10:05 38:02 (41%) 52 188–189. (42.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 52 200–201. (44.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 52 200–201. (44.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)