Kari

Jméno Kari


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (17) 86 b 161–162.
2021 3 (13) 161 b 89.
2019 3 (18) 221 b 95.
Celkem 7 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 15. 86 01:14:26 15:00 (12%) 86 53.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 86 66.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 86 84.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 86 99.
6 čt 19. 5. Klánovice 86 116.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 86 124.
8 čt 2. 6. Třebotov 86 127.
9 čt 9. 6. Horoměřice 86 136.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 86 142.
11 čt 23. 6. Káraný 86 145.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 86 150.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 86 153–154.
14 čt 15. 9. Hostivař 86 155–156.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 86 159–160.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 86 159–160.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 86 161–162.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 56. 45 01:15:45 27:15 (25%) 45 58.
2 čt 13. 5. Radotín 45 88.
3 čt 20. 5. Řeporyje 45 109.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 45 131.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 45 148.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 45 154.
7 čt 17. 6. Jevany 20. 81 01:04:32 13:49 (12%) 126 84.
8 čt 24. 6. Písnice 126 91.
9 čt 2. 9. Klecany 126 96.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 66. 35 00:54:18 24:15 (26%) 161 84.
11 čt 16. 9. Aloisov 161 86.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 161 86.
13 čt 30. 9. Bohnice 161 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 36. 65 00:54:07 22:11 (24%) 65 144–145.
11 čt 20. 6. Sedlec 18. 83 01:10:18 20:52 (19%) 148 97.
12 čt 27. 6. Dubeč 148 99.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 28. 73 00:46:00 15:21 (16%) 221 85.
14 čt 12. 9. Krčák 221 85.
15 čt 19. 9. Kolovraty 221 91.
16 čt 26. 9. Vítkov 221 94.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 221 95.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 221 95.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)