Leoš Bogar

Jméno Leoš Bogar


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 2 (18) 93 b 152.
zima 2021-2022 1 (7) 62 b 121–122.
2021 1 (13) 78 b 149–150.
zima 2019-2020 2 (7) 156 b 27.
Celkem 6 0 (45)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 66. 35 00:50:40 27:00 (32%) 35 124.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 43. 58 01:03:13 21:29 (21%) 93 75.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 93 89.
6 čt 19. 5. Klánovice 93 103.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 93 115.
8 čt 2. 6. Třebotov 93 119.
9 čt 9. 6. Horoměřice 93 127.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 93 133.
11 čt 23. 6. Káraný 93 136.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 93 139.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 93 142.
14 čt 15. 9. Hostivař 93 144.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 93 146.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 93 147.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 93 149.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 93 152.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 39. 62 01:55:21 44:43 (34%) 62 42.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 62 60.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 62 70.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 62 74.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 62 81.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 62 85.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 62 121–122.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 23. 78 01:04:29 15:59 (14%) 78 25.
2 čt 13. 5. Radotín 78 52.
3 čt 20. 5. Řeporyje 78 71.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 78 99.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 78 109.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 78 115.
7 čt 17. 6. Jevany 78 123.
8 čt 24. 6. Písnice 78 127.
9 čt 2. 9. Klecany 78 134–135.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 78 141–142.
11 čt 16. 9. Aloisov 78 143–144.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 78 147–148.
13 čt 30. 9. Bohnice 78 149–150.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 20. 81 01:36:23 23:28 (17%) 81 35.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 81 53–54.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 81 60–61.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 81 60–61.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 26. 75 02:57:41 12:42 (5%) 156 23.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 156 23.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 156 27.