Lisa Kalinová

Jméno Lisa Kalinová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 17 (17) 644 b 2.
zima 2021-2022 1 (7) 36 b 4.
2021 13 (13) 467 b 2.
2020 14 (16) 325 b 3.
2019 1 (18) 1 b 4.
Celkem 46 0 (71)
V sezóně 2022 je Lisa Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 66. (15.) 35 00:52:06 25:00 (28%) 35 2.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 2. 29 01:07:16 00:42 (0%) 64 2.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 45. (7.) 56 00:36:26 12:46 (15%) 91 3.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 56. (12.) 45 01:17:06 35:22 (34%) 136 2.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 55. (11.) 46 01:17:36 37:56 (38%) 182 2.
6 čt 19. 5. Klánovice 70. (18.) 31 01:30:24 45:03 (42%) 182 2.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 63. (11.) 38 02:14:08 77:56 (67%) 220 2.
8 čt 2. 6. Třebotov 67. (13.) 34 02:04:44 71:00 (62%) 254 2.
9 čt 9. 6. Horoměřice 53. (10.) 48 01:55:30 61:41 (54%) 302 2.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 3. 28 00:28:24 -35:39 (-28%) 333 2.
11 čt 23. 6. Káraný 56. (8.) 45 01:13:19 36:35 (37%) 347 2.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 58. (14.) 43 01:29:00 28:17 (23%) 390 2.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 47. (8.) 54 01:30:59 50:43 (50%) 444 2.
14 čt 15. 9. Hostivař 2. 29 00:10:12 -39:11 (-36%) 475 2.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 40. (7.) 61 01:40:29 48:05 (42%) 536 2.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 30. (4.) 71 02:01:20 -55:48 (-24%) 576 2.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 33. (8.) 68 01:48:12 -9:22 (-5%) 644 2.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
V sezóně 2021 je Lisa Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 65. (16.) 36 01:28:07 17:29 (13%) 36 4.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 36 4.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 36 4.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 36 4.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 36 4.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 36 4.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 36 4.
V sezóně 2021 je Lisa Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 1. 30 00:26:09 30 2.
2 čt 13. 5. Radotín 2. 29 00:56:09 07:41 (7%) 59 3.
3 čt 20. 5. Řeporyje 4. 27 00:49:46 07:56 (7%) 59 3–4.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 2. 29 00:13:33 00:24 (0%) 88 4.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 60. (14.) 41 01:37:32 55:29 (54%) 129 3.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 56. (10.) 45 02:53:03 122:08 (110%) 145 3.
7 čt 17. 6. Jevany 41. (5.) 60 01:23:19 32:36 (29%) 205 3.
8 čt 24. 6. Písnice 52. (9.) 49 02:46:54 92:13 (68%) 254 2.
9 čt 2. 9. Klecany 6. 25 00:55:31 22:26 (24%) 283 2.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 50. (12.) 51 01:07:19 37:16 (41%) 334 2.
11 čt 16. 9. Aloisov 20. (2.) 81 01:24:57 31:19 (27%) 386 2.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 2. 29 00:29:02 04:07 (4%) 415 2.
13 čt 30. 9. Bohnice 49. (7.) 52 01:17:36 42:19 (44%) 467 2.
V sezóně 2020 je Lisa Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 11. 20 01:15:00 43:56 (48%) 20 13.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 10. 21 00:46:34 24:50 (30%) 41 9.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 5. 26 00:45:25 18:13 (20%) 47 9.
4 čt 28. 5. Juliána 5. 26 01:29:40 24:40 (19%) 73 7.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 17. 14 00:50:43 32:37 (41%) 93 7.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 9. 22 00:45:51 21:23 (25%) 95 7.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 9. 22 00:40:10 14:55 (17%) 117 6.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 3. 28 00:38:28 07:55 (8%) 145 5.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 1. 30 00:21:43 175 4.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 8. 23 00:35:23 13:53 (17%) 198 4.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 3. 28 00:14:23 03:59 (5%) 205 4.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 7. 24 02:27:00 57:53 (38%) 229 4.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 4. 27 00:52:08 33:01 (41%) 256 4.
14 čt 24. 9. Kamýk 277 4.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 297 3.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 53. (10.) 48 01:12:09 42:23 (47%) 325 3.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
V sezóně 2019 je Lisa Kalinová juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 54. (11.) 1 00:33:43 03:04 (3%) 1 4.
14 čt 12. 9. Krčák 1 4.
15 čt 19. 9. Kolovraty 1 4.
16 čt 26. 9. Vítkov 1 4.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 1 4.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1 4.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)