Lůca Messnerová

Jméno Lůca Messnerová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 6 (11) 328 b 57. (11.)
zima 2021-2022 1 (7) 91 b 58–59. (10.)
2021 11 (13) 691 b 26. (3.)
2020 4 (16) 244 b 89. (17.)
Celkem 22 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 48. (11.) 53 00:42:52 15:46 (18%) 53 52. (12.)
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 72. (15.) 29 01:18:24 18:58 (15%) 82 57. (11.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 82 70. (13.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 82 88. (20.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 45. (8.) 56 01:07:09 27:29 (27%) 138 65. (12.)
6 čt 19. 5. Klánovice 46. (10.) 55 01:09:02 23:41 (22%) 193 52. (10.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 193 61. (11.)
8 čt 2. 6. Třebotov 35. (6.) 66 01:20:43 26:59 (23%) 259 56. (10.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 259 62. (11.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 32. (8.) 69 01:37:59 35:44 (29%) 328 56. (10.)
11 čt 23. 6. Káraný 328 57. (11.)
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 10. (5.) 91 01:28:56 18:18 (14%) 91 13. (6.)
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 91 22–23. (6.)
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 91 31–32. (7.)
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 91 37–38. (9.)
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 91 41–42. (9.)
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 91 48–49. (10.)
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 91 58–59. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 44. (10.) 57 01:11:47 23:17 (21%) 57 46. (11.)
2 čt 13. 5. Radotín 31. (5.) 70 01:24:19 29:54 (26%) 127 25. (3.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 127 37. (8.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 47. (9.) 54 01:09:34 24:10 (22%) 181 35. (6.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 181 49. (8.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 33. (4.) 68 01:20:35 29:40 (26%) 249 37. (5.)
7 čt 17. 6. Jevany 28. (1.) 73 01:11:18 20:35 (18%) 322 33. (4.)
8 čt 24. 6. Písnice 34. (4.) 67 01:52:19 37:38 (27%) 389 30. (3.)
9 čt 2. 9. Klecany 35. (5.) 66 01:34:23 38:14 (32%) 455 30. (3.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 38. (7.) 63 00:56:39 26:36 (29%) 518 25. (2.)
11 čt 16. 9. Aloisov 17. (1.) 84 01:22:28 28:50 (25%) 548 26. (2.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 28. (3.) 73 01:58:28 42:57 (31%) 621 26. (2.)
13 čt 30. 9. Bohnice 31. (2.) 70 00:57:34 22:17 (23%) 691 26. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 46. (7.) 55 01:00:04 27:45 (30%) 55 184. (48.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 55 196. (56.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 40. (7.) 61 00:51:35 24:37 (28%) 116 132. (36.)
14 čt 24. 9. Kamýk 36. (5.) 65 00:57:05 23:06 (24%) 181 100. (22.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 38. (3.) 63 00:53:21 18:58 (20%) 244 88. (17.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 244 89. (17.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)