Marek Kamerer

Jméno Marek Kamerer


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (15) 25 b 250.
zima 2021-2022 1 (7) 27 b 165.
2021 1 (13) 31 b 224–225.
2020 4 (16) 104 b 153.
Celkem 7 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 76. 25 01:27:15 60:09 (69%) 25 85.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 25 122–123.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 25 137.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 25 142.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 25 159–160.
6 čt 19. 5. Klánovice 25 172–173.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 25 187.
8 čt 2. 6. Třebotov 25 199.
9 čt 9. 6. Horoměřice 25 209.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 25 215.
11 čt 23. 6. Káraný 25 222.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 25 234.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 25 243.
14 čt 15. 9. Hostivař 25 246.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 25 250.
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 74. 27 01:47:29 36:51 (28%) 27 77.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 27 93.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 27 102.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 27 106.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 27 113.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 27 117.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 27 165.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje 70. 31 02:10:40 78:03 (69%) 31 118–119.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 31 140–141.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 31 156–157.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 31 163–164.
7 čt 17. 6. Jevany 31 174–175.
8 čt 24. 6. Písnice 31 178–179.
9 čt 2. 9. Klecany 31 197–198.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 31 209–210.
11 čt 16. 9. Aloisov 31 210–211.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 31 212–213.
13 čt 30. 9. Bohnice 31 224–225.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 77. 24 01:30:05 47:06 (45%) 24 125.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 24 147–148.
4 čt 28. 5. Juliána 24 166.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 76. 25 01:44:24 58:21 (55%) 49 137.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 85. 16 01:40:11 58:14 (57%) 65 133.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 65 141.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 65 151.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 62. 39 00:52:01 27:12 (32%) 104 121.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 104 123.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 104 129.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 104 134.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 104 139.
14 čt 24. 9. Kamýk 104 144.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 104 149.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 104 153.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)