Lesič

Jméno Lesič


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 2 (13) 193 b 81.
2020 1 (16) 98 b 157.
zima 2019-2020 2 (7) 195 b 11.
2013 1 (14) 96 b 136–137.
Celkem 6 0 (50)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 5. 96 00:51:40 06:16 (5%) 96 72.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 96 81.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 4. 97 00:56:32 05:37 (5%) 193 54.
7 čt 17. 6. Jevany 193 60.
8 čt 24. 6. Písnice 193 66.
9 čt 2. 9. Klecany 193 68.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 193 73.
11 čt 16. 9. Aloisov 193 77.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 193 77.
13 čt 30. 9. Bohnice 193 81.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 3. 98 00:44:53 01:54 (1%) 98 39.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 98 56.
4 čt 28. 5. Juliána 98 71.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 98 89.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 98 92.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 98 109.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 98 115.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 98 125.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 98 129.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 98 135.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 98 140.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 98 145.
14 čt 24. 9. Kamýk 98 150.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 98 156.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 98 157.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 1. 100 01:12:55 100 1.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 100 6–7.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 100 12–13.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 100 14–15.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 100 30–32.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 100 30–33.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 6. 95 03:46:18 22:18 (8%) 195 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 5. 96 00:31:38 02:58 (3%) 96 89–91.
7 čt 13. 6. Klánovice 96 98–99.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 96 104–105.
9 st 26. 6. Káraný 96 109–110.
10 čt 5. 9. Radotín 96 113–114.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 96 116–117.
12 čt 19. 9. Krčák 96 120–121.
13 st 25. 9. Čimice 96 127–128.
14 čt 3. 10. Novodvorská 96 136–137.