Matik

Jméno Matik
Martin Schus

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (11) 29 b 213.
2020 1 (16) 41 b 228–229.
zima 2019-2020 1 (7) 65 b 137–139.
2019 2 (18) 122 b 119.
Celkem 5 0 (52)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice)
8 čt 2. 6. Třebotov 72. 29 01:35:13 41:29 (36%) 29 190.
9 čt 9. 6. Horoměřice 29 198.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 29 204.
11 čt 23. 6. Káraný 29 213.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 60. 41 01:16:30 33:31 (32%) 41 98–99.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 41 115–116.
4 čt 28. 5. Juliána 41 134–135.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 41 148–149.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 41 159.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 41 163–164.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 41 173–174.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 41 178–179.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 41 191–192.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 41 203–204.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 41 213–214.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 41 215–216.
14 čt 24. 9. Kamýk 41 220–221.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 41 225–226.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 41 228–229.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 36. 65 04:09:04 45:04 (17%) 65 137–139.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 27. 74 02:06:00 54:50 (41%) 74 29.
2 čt 11. 4. Veleslavín 74 49–50.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 53. 48 01:25:54 36:06 (32%) 122 38.
4 st 1. 5. Čelákovice 122 58.
5 čt 9. 5. Hostivař 122 71.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 122 79.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 122 85.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 122 92.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 122 94.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 122 102.
11 čt 20. 6. Sedlec 122 106.
12 čt 27. 6. Dubeč 122 108.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 122 112.
14 čt 12. 9. Krčák 122 114.
15 čt 19. 9. Kolovraty 122 117.
16 čt 26. 9. Vítkov 122 118.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 122 118.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 122 119.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)