Matyáš Rod

Jméno Matyáš Rod


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 2 (13) 113 b 109.
2020 3 (16) 87 b 20.
zima 2019-2020 1 (7) 37 b 3.
2018 1 (18) 41 b 5.
Celkem 7 0 (54)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 52. 49 01:21:43 39:40 (38%) 49 141–142.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 49 147–149.
7 čt 17. 6. Jevany 49 156–159.
8 čt 24. 6. Písnice 49 159–161.
9 čt 2. 9. Klecany 49 171–174.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 49 184–186.
11 čt 16. 9. Aloisov 37. 64 01:17:47 24:09 (21%) 113 102.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 113 105.
13 čt 30. 9. Bohnice 113 109.
V sezóně 2020 je Matyáš Rod junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 2. 29 00:34:08 03:04 (3%) 29 4.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 2. 29 00:34:18 12:34 (15%) 58 2.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 58 5.
4 čt 28. 5. Juliána 58 10.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 2. 29 00:20:18 02:12 (2%) 87 8.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 87 8.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 87 10.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 87 11.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 87 13.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 87 15.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 87 17.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 87 18.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 87 18.
14 čt 24. 9. Kamýk 87 18.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 87 19.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 87 20.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
V sezóně 2019 je Matyáš Rod junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 77. 37 01:37:11 24:16 (18%) 37 2.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 37 2.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 37 2.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 37 2.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 37 3.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 37 3.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 37 3.
V sezóně 2018 je Matyáš Rod junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 60. 41 00:34:08 07:08 (8%) 41 5.
3 čt 26. 4. Krčák 41 5.
4 čt 3. 5. Vysočany 41 5.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 41 5.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 41 5.
7 čt 24. 5. Děvín 41 5.
8 čt 31. 5. Struhařov 41 5.
9 čt 7. 6. Juliána 41 5.
10 čt 14. 6. Točná 41 5.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 41 5.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 41 5.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 41 5.
14 čt 20. 9. Klánovice 41 5.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 41 5.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 41 5.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 41 5.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 41 5.