Miroslav Šimek

Jméno Miroslav Šimek


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 4 (13) 186 b 84.
2020 7 (16) 240 b 93.
2010 1 1 (13) 10 b 163–166.
2009 1 (8) 1 b 111.
Celkem 13 1 (50)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje 66. 35 01:49:22 56:45 (50%) 35 115.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 73. 28 01:22:49 37:25 (35%) 63 112.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 63 126.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 63 132.
7 čt 17. 6. Jevany 63 138.
8 čt 24. 6. Písnice 63 141.
9 čt 2. 9. Klecany 39. 62 01:41:25 45:16 (38%) 125 97.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 40. 61 00:59:59 29:56 (33%) 186 76.
11 čt 16. 9. Aloisov 186 81.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 186 81.
13 čt 30. 9. Bohnice 186 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 69. 32 01:23:50 40:51 (39%) 32 110–111.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 96. 5 01:38:11 56:31 (55%) 37 123.
4 čt 28. 5. Juliána 62. 39 01:25:32 40:03 (37%) 76 94.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 62. 39 01:22:27 36:24 (34%) 115 78.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 61. 40 01:09:15 27:18 (26%) 150 71.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 58. 43 02:06:31 55:44 (42%) 193 62.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 59. 42 01:11:04 32:33 (33%) 235 63.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 240 65.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 240 69.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 240 77.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 240 78.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 240 83.
14 čt 24. 9. Kamýk 240 87.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 240 91.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 240 93.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 41. 10 01:03:57 24:23 (24%) 10 119–121.
8 st 18. 8. Juliána 10 130–132.
9 st 25. 8. Hanspaulka 10 137–139.
10 st 1. 9. Jezírko 10 143–145.
11 út 7. 9. Hostivař (pořadatel) 0 10 152–154.
12 út 14. 9. Valy 10 152–154.
13 st 22. 9. Prokopáč 10 163–166.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař 29. 1 01:30:00 -10:35 (-6%) 1 97.
7 st 9. 9. Klánovice 1 99.
8 st 16. 9. Káraný 1 111.