Petr Marusič

Jméno Petr Marusič
Petr
Petr Marusic
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 15 (18) 1154 b 16.
zima 2021-2022 4 (7) 348 b 7.
2021 13 (13) 868 b 12.
zima 2020-2021 7 (7) 482 b 6.
2020 13 (16) 898 b 23.
2019 13 (18) 910 b 25.
2018 12 (18) 878 b 25.
2017 2 (14) 122 b 123–124.
Celkem 79 0 (111)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 27. 74 00:31:39 07:59 (9%) 74 79–80.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 29. 72 00:53:34 11:50 (11%) 146 48.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 70. 31 00:47:41 08:01 (8%) 177 52.
6 čt 19. 5. Klánovice 20. 81 00:57:00 11:39 (11%) 258 36.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 27. 74 01:18:36 22:24 (19%) 332 32.
8 čt 2. 6. Třebotov 22. 79 01:13:20 19:36 (17%) 411 29.
9 čt 9. 6. Horoměřice 411 35.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 34. 67 01:40:16 38:01 (31%) 478 33.
11 čt 23. 6. Káraný 14. 87 00:51:04 14:20 (14%) 565 24.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 16. 85 01:15:55 15:12 (12%) 650 24.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 9. 92 00:48:26 08:10 (8%) 742 24.
14 čt 15. 9. Hostivař 12. 89 00:45:40 10:12 (10%) 831 23.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 8. 93 01:05:40 13:16 (11%) 924 21.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 6. 95 03:44:40 49:08 (20%) 988 17.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 7. 94 02:29:05 32:15 (18%) 1082 15.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 29. 72 00:44:26 17:23 (19%) 1154 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 38. 63 01:54:37 43:59 (33%) 63 41.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 63 59.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 1. 100 00:58:47 163 7.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 12. 89 01:12:41 28:12 (26%) 252 8.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 5. 96 01:00:45 12:21 (11%) 348 7.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 348 7.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 348 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 49. 52 01:13:03 24:33 (22%) 52 51.
2 čt 13. 5. Radotín 23. 78 01:11:40 17:15 (15%) 130 23.
3 čt 20. 5. Řeporyje 32. 69 01:20:07 27:30 (24%) 147 27.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 30. 71 01:04:02 18:38 (17%) 218 23.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 10. 91 00:52:18 10:15 (10%) 309 17.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 20. 81 01:10:24 19:29 (17%) 321 24.
7 čt 17. 6. Jevany 16. 85 01:03:14 12:31 (11%) 406 18.
8 čt 24. 6. Písnice 17. 84 01:37:09 22:28 (16%) 490 17.
9 čt 2. 9. Klecany 12. 89 01:13:29 17:20 (14%) 579 16.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 9. 92 00:38:17 08:14 (9%) 671 14.
11 čt 16. 9. Aloisov 14. 87 01:17:03 23:25 (20%) 687 14.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 4. 97 01:28:34 13:03 (9%) 784 13.
13 čt 30. 9. Bohnice 17. 84 00:49:11 13:54 (14%) 868 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 11. 90 01:27:28 25:02 (20%) 90 12.
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 6. 95 01:34:17 12:03 (8%) 185 9.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) 3. 98 00:31:28 05:51 (6%) 193 6.
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 3. 98 01:05:05 05:02 (4%) 291 4.
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 6. 95 01:02:51 14:35 (13%) 386 5.
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 5. 96 00:51:24 05:01 (4%) 387 5.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 10. 91 01:08:58 14:49 (12%) 482 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 21. 80 00:52:33 13:56 (14%) 80 23.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 36. 65 01:04:44 21:45 (21%) 145 24.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 76. 25 01:09:42 28:02 (27%) 145 34.
4 čt 28. 5. Juliána 35. 66 01:10:24 24:55 (23%) 211 30.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 11. 90 00:54:41 08:38 (8%) 301 22.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 21. 80 00:54:12 12:15 (12%) 316 26.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 19. 82 01:32:29 21:42 (16%) 398 21.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 28. 73 00:54:34 16:03 (16%) 471 20.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 39. 62 00:38:34 13:45 (16%) 536 22.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 26. 75 00:57:59 17:18 (17%) 611 21.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 611 23.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 14. 87 04:28:22 72:55 (28%) 698 21.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 760 20.
14 čt 24. 9. Kamýk 785 25.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 34. 67 00:52:01 17:38 (18%) 852 26.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 30. 71 00:43:49 14:03 (15%) 898 23.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 33. 68 01:10:22 20:34 (18%) 68 85–86.
4 st 1. 5. Čelákovice 82. 19 00:47:26 09:45 (9%) 87 83.
5 čt 9. 5. Hostivař 37. 64 00:40:59 13:37 (15%) 151 60.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 26. 75 00:52:46 12:49 (12%) 226 40.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 33. 68 01:07:58 17:45 (16%) 294 35.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 19. 82 00:59:51 15:44 (15%) 376 30.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 32. 69 01:34:08 30:27 (24%) 445 27.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 16. 85 00:43:45 11:49 (12%) 530 24.
11 čt 20. 6. Sedlec 530 27.
12 čt 27. 6. Dubeč 530 29.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 20. 81 00:43:29 12:50 (14%) 611 29.
14 čt 12. 9. Krčák 18. 83 00:56:36 14:45 (14%) 694 26.
15 čt 19. 9. Kolovraty 49. 52 00:57:38 12:33 (11%) 746 29.
16 čt 26. 9. Vítkov 13. 88 00:43:37 11:34 (12%) 834 26.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 834 29.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 25. 76 00:57:35 22:05 (23%) 910 25.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 30. 71 00:47:34 17:44 (19%) 71 33.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 71 62–63.
3 čt 26. 4. Krčák 36. 65 01:04:58 21:58 (21%) 136 38.
4 čt 3. 5. Vysočany 136 57.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 31. 70 00:51:24 16:04 (16%) 206 45.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 38. 63 01:11:26 26:26 (25%) 269 39.
7 čt 24. 5. Děvín 28. 73 01:11:00 23:05 (21%) 342 31.
8 čt 31. 5. Struhařov 342 34.
9 čt 7. 6. Juliána 41. 60 01:05:21 18:52 (17%) 402 31.
10 čt 14. 6. Točná 402 38.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 26. 75 01:32:37 30:13 (24%) 477 32.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 36. 65 01:02:24 20:02 (19%) 542 31.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 17. 84 01:30:50 26:10 (20%) 626 29.
14 čt 20. 9. Klánovice 21. 80 01:07:56 15:49 (14%) 706 26.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 706 26.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 706 28.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 14. 87 06:11:49 97:54 (29%) 793 26.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 16. 85 00:37:54 11:36 (13%) 878 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší 43. 58 01:09:14 27:37 (27%) 58 153–154.
13 čt 5. 10. Dobeška 58 154–155.
14 čt 12. 10. Ořechovka 37. 64 00:56:22 24:49 (27%) 122 123–124.