Petra Vahalová

Jméno Petra Vahalová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 1 (17) 61 b 189. (52.)
2021 1 (13) 77 b 151. (42.)
zima 2020-2021 1 (7) 94 b 35. (8.)
2020 9 (16) 603 b 43. (7.)
Celkem 12 0 (53)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 40. (7.) 61 01:02:48 23:08 (23%) 61 123. (30.)
6 čt 19. 5. Klánovice 61 138. (33.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 61 150. (37.)
8 čt 2. 6. Třebotov 61 154. (40.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 61 161. (43.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 61 163. (45.)
11 čt 23. 6. Káraný 61 168. (46.)
12 čt 1. 9. Závist a Károv 61 173. (46.)
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 61 178. (47.)
14 čt 15. 9. Hostivař 61 181–182. (48.)
15 čt 22. 9. Hodkovičky 61 187. (51.)
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 61 189. (52.)
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 61 189. (52.)
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora
6 čt 10. 6. Horní Jirčany
7 čt 17. 6. Jevany
8 čt 24. 6. Písnice
9 čt 2. 9. Klecany
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 24. (4.) 77 00:47:54 17:51 (19%) 77 143. (39.)
11 čt 16. 9. Aloisov 77 145. (39.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 77 149. (41.)
13 čt 30. 9. Bohnice 77 151. (42.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař)
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy)
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely)
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák)
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 7. (1.) 94 01:09:08 22:45 (21%) 94 28. (7.)
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 94 35. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána 48. 53 01:15:11 29:42 (28%) 53 119–121. (31.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 40. (5.) 61 01:11:18 25:15 (23%) 114 80. (19.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 114 85. (20.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 40. (6.) 61 01:50:09 39:22 (30%) 175 69. (12.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 175 74. (13.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 175 85. (17.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 32. (4.) 69 01:00:29 19:48 (19%) 244 68. (12.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 47. (8.) 54 01:00:40 28:21 (30%) 298 62. (11.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 298 63. (12.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 33. (4.) 68 00:46:15 19:17 (22%) 366 57. (10.)
14 čt 24. 9. Kamýk 22. (2.) 79 00:49:07 15:08 (16%) 445 51. (8.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 25. (1.) 76 00:47:40 13:17 (14%) 521 47. (7.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 19. (2.) 82 00:39:15 09:29 (10%) 603 43. (7.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)