Radka Ouhrabková

Jméno Radka Ouhrabková


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 5 (5) 238 b 35. (5.)
2019 1 (18) 54 b 195–196. (42.)
2017 1 (14) 50 b 169–171. (44.)
2011 2 (13) 20 b 146. (34.)
Celkem 9 0 (50)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 44. (8.) 57 00:40:06 13:00 (14%) 57 48. (9.)
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 40. (8.) 61 01:32:07 32:41 (27%) 118 30. (7.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 38. (5.) 63 00:34:44 11:04 (13%) 124 37. (6.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 44. (6.) 57 01:03:49 22:05 (21%) 181 37. (5.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 50. (9.) 51 01:09:38 29:58 (30%) 238 35. (5.)
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 47. (7.) 54 00:56:18 18:37 (19%) 54 120. (25.)
5 čt 9. 5. Hostivař 54 134. (31.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 54 139. (31.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 54 147. (35.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 54 148. (35.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 54 154. (36.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 54 163–165. (37–38.)
11 čt 20. 6. Sedlec 54 163–165. (37–38.)
12 čt 27. 6. Dubeč 54 169–170. (39.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 54 174–175. (39.)
14 čt 12. 9. Krčák 54 180–181. (40.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 54 182–183. (41.)
16 čt 26. 9. Vítkov 54 184–185. (41.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 54 195–196. (42.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 54 195–196. (42.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 51. (9.) 50 00:40:56 16:32 (19%) 50 87–88. (17.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 50 107–108. (25.)
4 čt 25. 5. Kosoř 50 118–119. (29.)
5 čt 1. 6. Točná 50 122–124. (29.)
6 čt 8. 6. Lipence 50 127–129. (31.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 50 136–138. (35.)
8 čt 22. 6. Zvole 50 139–141. (36.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 50 142–144. (37.)
10 čt 7. 9. Hostivice 50 150–152. (38.)
11 čt 14. 9. Hostivař 50 157–159. (40.)
12 čt 21. 9. Zátiší 50 162–164. (41.)
13 čt 5. 10. Dobeška 50 164–166. (41.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 50 169–171. (44.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 49. (8.) 2 01:14:08 33:31 (33%) 2 74–75. (17.)
3 st 4. 5. Březová 2 87–88. (21.)
4 st 11. 5. Počernice 33. (8.) 18 01:25:00 32:31 (28%) 20 77. (16.)
5 st 18. 5. Ladronka 20 90. (18.)
6 čt 26. 5. Motol 20 98. (19.)
7 st 1. 6. Komořany 20 108. (21.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 20 116. (26.)
9 út 14. 6. Kladno 20 127. (26.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 20 133. (28.)
11 st 14. 9. Chabry 20 136. (29.)
12 st 21. 9. Klánovice 20 138. (30.)
13 st 28. 9. Chodov 20 146. (34.)