Richard

Jméno Richard


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 4 (18) 119 b 131.
2021 2 (13) 91 b 128.
2020 3 (16) 92 b 162.
2019 1 (18) 52 b 200–201.
Celkem 10 0 (65)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 75. 26 01:21:23 54:17 (62%) 26 83.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 68. 33 02:52:56 113:30 (95%) 59 80.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 59 101.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 59 110.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 59 125.
6 čt 19. 5. Klánovice 78. 23 02:16:38 91:17 (86%) 82 119.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 82 128.
8 čt 2. 6. Třebotov 82 132.
9 čt 9. 6. Horoměřice 82 139.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 82 144.
11 čt 23. 6. Káraný 64. 37 02:14:50 98:06 (101%) 119 117.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 119 119.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 119 122.
14 čt 15. 9. Hostivař 119 122.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 119 123.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 119 124.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 119 126.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 119 131.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora
6 čt 10. 6. Horní Jirčany
7 čt 17. 6. Jevany
8 čt 24. 6. Písnice
9 čt 2. 9. Klecany 55. 46 03:13:43 137:34 (118%) 46 178–182.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 46 190–194.
11 čt 16. 9. Aloisov 46 192–196.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 46 195–199.
13 čt 30. 9. Bohnice 56. 45 01:55:49 80:32 (84%) 91 128.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 71. 30 02:18:45 100:08 (101%) 30 74.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 30 114–115.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 30 134–135.
4 čt 28. 5. Juliána 30 151.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 30 170–171.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 30 180–181.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 30 186–187.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 30 196–198.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 30 200–201.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 74. 27 02:11:22 90:41 (90%) 57 175.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 66. 35 01:58:58 86:39 (93%) 92 142.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 92 149.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 92 153.
14 čt 24. 9. Kamýk 92 157.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 92 161.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 92 162.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 49. 52 01:20:35 49:56 (55%) 52 178.
14 čt 12. 9. Krčák 52 184.
15 čt 19. 9. Kolovraty 52 186.
16 čt 26. 9. Vítkov 52 188–189.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 52 200–201.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 52 200–201.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)