Richard Wohanka

Jméno Richard Wohanka
Riči

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 2 (11) 185 b 90.
2021 3 (13) 159 b 91.
2019 2 (18) 196 b 100.
2017 4 (14) 391 b 54.
2016 9 1 (15) 880 b .
2015 12 (20) 681 b .
Celkem 32 1 (91)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 4. 97 00:45:21 05:41 (5%) 97 86–87.
6 čt 19. 5. Klánovice 97 97–98.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 97 108–109.
8 čt 2. 6. Třebotov 97 114–115.
9 čt 9. 6. Horoměřice 13. 88 01:08:42 14:53 (13%) 185 77.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 185 84.
11 čt 23. 6. Káraný 185 90.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 107. 1 00:57:02 08:32 (7%) 1 114–125.
2 čt 13. 5. Radotín 40. 61 01:00:23 05:58 (5%) 62 70.
3 čt 20. 5. Řeporyje 62 93.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 4. 97 00:51:25 06:01 (5%) 159 41.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 159 56.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 159 61.
7 čt 17. 6. Jevany 159 68.
8 čt 24. 6. Písnice 159 75.
9 čt 2. 9. Klecany 159 81.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 159 86.
11 čt 16. 9. Aloisov 159 88.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 159 88.
13 čt 30. 9. Bohnice 159 91.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 2. 99 00:45:09 02:03 (1%) 99 23–24.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 99 50–51.
4 st 1. 5. Čelákovice 99 68.
5 čt 9. 5. Hostivař 99 81.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 99 91.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 99 96.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 99 101.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 99 106.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 99 111.
11 čt 20. 6. Sedlec 4. 97 00:55:15 05:49 (5%) 196 80.
12 čt 27. 6. Dubeč 196 85.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 196 90.
14 čt 12. 9. Krčák 196 91.
15 čt 19. 9. Kolovraty 196 97.
16 čt 26. 9. Vítkov 196 99.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 196 100.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 196 100.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 3. 98 00:38:10 01:21 (1%) 98 4.
2 čt 11. 5. Čimičák 98 34.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 98 56–57.
4 čt 25. 5. Kosoř 5. 96 01:12:29 06:33 (5%) 194 38.
5 čt 1. 6. Točná 194 44.
6 čt 8. 6. Lipence 3. 98 00:37:58 03:27 (3%) 292 31.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 292 39.
8 čt 22. 6. Zvole 292 45.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 292 50.
10 čt 7. 9. Hostivice 2. 99 00:34:30 02:34 (2%) 391 38.
11 čt 14. 9. Hostivař 391 45.
12 čt 21. 9. Zátiší 391 52.
13 čt 5. 10. Dobeška 391 53.
14 čt 12. 10. Ořechovka 391 54.
V sezóně 2016 je Richard Wohanka junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 13. 88 00:39:52 07:21 (7%) 88
2 čt 28. 4. Memoriál APM 7. 94 00:47:20 07:51 (7%) 182
3 čt 5. 5. Bohnice 10. 91 01:04:30 12:29 (11%) 273
4 čt 12. 5. Křeslice 12. 89 00:39:30 06:08 (6%) 362
5 čt 19. 5. Novodvorská 24. 77 00:35:38 09:21 (10%) 362
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 31. 70 00:57:20 20:02 (20%) 439
7 čt 2. 6. Ďáblice 15. 86 00:40:00 08:46 (9%) 525
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 525
9 čt 16. 6. Valy 9. 92 01:01:36 13:20 (12%) 617
10 út 21. 6. Čelákovice 687
11 čt 8. 9. Štěrboholy 8. 93 00:46:52 06:18 (6%) 780
12 čt 22. 9. Klíčov 780
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 880
14 st 5. 10. Malešice 880
15 st 12. 10. Kavčí Hory 880
V sezóně 2015 je Richard Wohanka junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 63. 38 01:14:08 31:12 (30%) 38
2 čt 23. 4. Juliána 58. 43 01:01:04 24:20 (25%) 81
3 st 29. 4. PrÚjezd 81
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 84. 17 00:57:29 18:17 (18%) 98
5 čt 14. 5. Zátiší 44. 57 00:56:00 21:51 (23%) 155
6 čt 21. 5. Memoriál APM 68. 33 01:20:00 24:30 (21%) 188
7 čt 28. 5. Babický muničák 188
8 čt 4. 6. Říčany 58. 43 00:57:50 25:17 (27%) 231
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 28. 73 01:03:36 22:25 (22%) 304
10 út 16. 6. Valy 28. 73 01:24:42 25:33 (21%) 377
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 26. 75 01:08:54 22:44 (21%) 452
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 452
13 čt 3. 9. Uhříněves 21. 80 00:39:32 09:50 (10%) 532
14 út 8. 9. Lipenecké louky 532
15 st 16. 9. Osamělá blecha 532
16 ne 20. 9. Krňany 532
17 čt 24. 9. Šeberák 24. 77 00:40:41 10:43 (11%) 609
18 st 30. 9. Motol 609
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 29. 72 00:56:45 20:24 (21%) 681
20 st 14. 10. Jižní město 681