Romča Mrázková

Jméno Romča Mrázková
Romana Mrázková

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2021 7 (13) 421 b 52. (9.)
zima 2020-2021 1 (7) 77 b 54–56. (12.)
2018 2 (18) 134 b 124–125. (31.)
2016 1 (15) 100 b 139–146. (32–34.)
2014 1 (14) 41 b 204–205. (47.)
2009 1 (8) 90 b 57. (12.)
Celkem 12 1 (75)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 58. (17.) 43 01:15:58 27:28 (25%) 43 60. (18.)
2 čt 13. 5. Radotín 25. (3.) 76 01:15:00 20:35 (17%) 119 27. (4.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 37. (3.) 64 01:25:18 32:41 (29%) 140 30. (4.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 87. (19.) 14 01:10:07 24:43 (23%) 183 33. (4.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 197 45. (7.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 28. (2.) 73 01:13:41 22:46 (20%) 256 34. (4.)
7 čt 17. 6. Jevany 270 44. (6.)
8 čt 24. 6. Písnice 25. (2.) 76 01:44:52 30:11 (22%) 346 36. (5.)
9 čt 2. 9. Klecany 346 44. (6.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 346 50. (7.)
11 čt 16. 9. Aloisov 26. (4.) 75 01:29:25 35:47 (31%) 421 43. (7.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 421 48. (8.)
13 čt 30. 9. Bohnice 421 52. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař)
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy)
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely)
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák)
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 24. (5.) 77 01:19:54 25:45 (22%) 77 54–56. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 33. (2.) 68 01:03:08 20:08 (19%) 68 90–92. (19.)
4 čt 3. 5. Vysočany 35. (4.) 66 00:42:14 13:37 (15%) 134 58. (12.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 134 66. (14.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 134 75. (18.)
7 čt 24. 5. Děvín 134 84. (19.)
8 čt 31. 5. Struhařov 134 88. (20.)
9 čt 7. 6. Juliána 134 96. (22.)
10 čt 14. 6. Točná 134 99–100. (24.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 134 103–104. (26.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 134 110–111. (27.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 134 113–114. (27.)
14 čt 20. 9. Klánovice 134 118–119. (28.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 134 119–120. (29.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 134 123–124. (30.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 134 124–125. (31.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 134 124–125. (31.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice (pořadatel) 100 100 60–65. (10–11.)
4 čt 12. 5. Křeslice 100 77–82. (13–14.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 100 89–94. (18–19.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 100 95–100. (20–21.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 100 105–110. (26–27.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 100 114–119. (27–28.)
9 čt 16. 6. Valy 100 118–123. (28–29.)
10 út 21. 6. Čelákovice 100 123–128. (30–31.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 100 127–132. (31–32.)
12 čt 22. 9. Klíčov 100 127–132. (31–32.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 100 132–137. (31–32.)
14 st 5. 10. Malešice 100 138–144. (31–33.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 100 139–146. (32–34.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 60. (13.) 41 01:18:51 30:03 (27%) 41 198–199. (46.)
14 čt 16. 10. Klánovice 41 204–205. (47.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 19. 90 01:00:33 05:27 (4%) 90 10. (2.)
2 st 24. 6. Ďábličák 90 21. (4.)
3 st 15. 7. Halouny 90 29. (5.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 90 36. (7.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 90 37. (8.)
6 st 2. 9. Hostivař 90 43. (10.)
7 st 9. 9. Klánovice 90 50. (11.)
8 st 16. 9. Káraný 90 57. (12.)