Rozálie Kuchařová

Jméno Rozálie Kuchařová
Róza Kuchařová
Rózka Kuchařová
Kuchařová Rozálie
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2021 1 (13) 61 b 174–175. (50.)
2020 3 (16) 181 b 109. (24.)
2019 1 (18) 67 b 169–171. (38–39.)
Celkem 5 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 40. (9.) 61 01:09:54 21:24 (19%) 61 42. (10.)
2 čt 13. 5. Radotín 61 71. (15.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 61 94. (19.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 61 114. (26.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 61 128. (34.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 61 134. (38.)
7 čt 17. 6. Jevany 61 140. (39.)
8 čt 24. 6. Písnice 61 143. (39.)
9 čt 2. 9. Klecany 61 151–152. (41.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 61 163–164. (47.)
11 čt 16. 9. Aloisov 61 165–166. (47.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 61 168–169. (48.)
13 čt 30. 9. Bohnice 61 174–175. (50.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 38. 63 01:02:24 23:47 (24%) 63 40. (6.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 63 68–69. (13.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 20. 81 00:49:36 07:56 (7%) 144 35. (5.)
4 čt 28. 5. Juliána 144 53. (8.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 144 66. (12.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 64. (11.) 37 01:10:55 28:58 (28%) 181 60. (9.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 181 67. (11.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 181 72. (11.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 181 83. (15.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 181 86. (17.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 181 89. (18.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 181 90. (19.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 181 98. (21.)
14 čt 24. 9. Kamýk 181 99. (21.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 181 106. (24.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 181 109. (24.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 34. 67 00:49:26 11:45 (12%) 67 99–100. (20–21.)
5 čt 9. 5. Hostivař 67 115–116. (26–27.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 67 121–122. (27–28.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 67 127–128. (31–32.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 67 129–130. (31–32.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 67 134–135. (31–32.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 67 140–141. (32–33.)
11 čt 20. 6. Sedlec 67 142–143. (32–33.)
12 čt 27. 6. Dubeč 67 147–148. (35–36.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 67 153–154. (35–36.)
14 čt 12. 9. Krčák 67 158–160. (36–37.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 67 160–162. (37–38.)
16 čt 26. 9. Vítkov 67 162–164. (37–38.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 67 169–171. (38–39.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 67 169–171. (38–39.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)