Santini tetřev

Jméno Santini tetřev
Adam Bláha

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2021 6 (13) 367 b 59.
zima 2020-2021 4 (7) 338 b 18.
2020 16 (16) 715 b 35.
zima 2019-2020 1 (7) 60 b 148–149.
2019 3 (18) 181 b 107.
Celkem 30 0 (61)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 68. 33 01:19:28 34:04 (32%) 33 138–139.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 39. 62 01:06:57 24:54 (24%) 95 83.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 40. 61 01:26:05 35:10 (31%) 156 63.
7 čt 17. 6. Jevany 38. 63 01:20:45 30:02 (27%) 219 51.
8 čt 24. 6. Písnice 22. 79 01:43:04 28:23 (21%) 298 47.
9 čt 2. 9. Klecany 298 51.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 32. 69 00:52:01 21:58 (24%) 367 45.
11 čt 16. 9. Aloisov 367 52.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 367 55.
13 čt 30. 9. Bohnice 367 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 19. 82 01:51:16 48:50 (39%) 82 20–22.
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 10. 91 01:55:24 33:10 (23%) 173 13.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) 9. 92 00:58:30 32:53 (38%) 183 14.
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 265 16.
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 265 17.
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 265 18.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 28. 73 01:21:30 27:21 (23%) 338 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 58. 43 01:14:06 35:29 (35%) 43 60.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 42. 59 01:07:07 24:08 (23%) 102 35.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 62. 39 01:02:29 20:49 (20%) 102 52.
4 čt 28. 5. Juliána 33. 68 01:08:34 23:05 (21%) 170 45.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 83. 1 01:21:44 35:41 (33%) 209 48.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 66. 35 01:11:53 29:56 (29%) 209 52.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 42. 59 01:52:04 41:17 (31%) 268 50.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 46. 55 01:02:00 23:29 (23%) 323 47.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 73. 28 358 47.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 49. 52 01:10:03 29:22 (29%) 410 48.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 54. 47 01:09:54 37:35 (40%) 422 47.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 28. 73 05:31:08 135:41 (53%) 495 42.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 37. 64 00:48:16 21:18 (24%) 559 38.
14 čt 24. 9. Kamýk 28. 73 00:51:39 17:40 (18%) 632 36.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 39. 62 00:54:08 19:45 (20%) 694 36.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 41. 60 00:51:03 21:17 (23%) 715 35.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 41. 60 02:04:09 51:14 (38%) 60 56.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 60 81.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 60 88.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 60 88.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 60 108.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 60 116.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 60 148–149.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 56. 45 01:02:01 24:20 (24%) 45 130–131.
5 čt 9. 5. Hostivař 45 143–144.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 37. 64 00:59:03 19:06 (19%) 109 85.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 109 90.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 109 97.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 109 102.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 29. 72 00:50:14 18:18 (19%) 181 86.
11 čt 20. 6. Sedlec 181 89.
12 čt 27. 6. Dubeč 181 91.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 181 96.
14 čt 12. 9. Krčák 181 97.
15 čt 19. 9. Kolovraty 181 104.
16 čt 26. 9. Vítkov 181 106.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 181 106.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 181 107.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)