Sofie Stránská

Jméno Sofie Stránská


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 2 (11) 173 b 7.
zima 2021-2022 1 (7) 85 b 2.
2021 3 (13) 209 b 6.
2020 7 (16) 299 b 4.
Celkem 13 0 (47)
V sezóně 2022 je Sofie Stránská juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 19. (1.) 82 01:14:55 18:43 (16%) 82 14.
8 čt 2. 6. Třebotov 82 14.
9 čt 9. 6. Horoměřice 82 14.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 10. (1.) 91 01:17:42 15:27 (12%) 173 6.
11 čt 23. 6. Káraný 173 7.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
V sezóně 2021 je Sofie Stránská juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 16. (9.) 85 01:35:51 25:13 (19%) 85 1.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 85 2.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 85 2.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 85 2.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 85 2.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 85 2.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 85 2.
V sezóně 2021 je Sofie Stránská juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 36. (8.) 65 01:07:00 18:30 (17%) 65 1.
2 čt 13. 5. Radotín 65 2.
3 čt 20. 5. Řeporyje 65 2.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 28. (3.) 73 01:02:54 17:30 (16%) 138 1.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 30. (5.) 71 01:02:37 20:34 (20%) 209 1.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 209 2.
7 čt 17. 6. Jevany 209 2.
8 čt 24. 6. Písnice 209 3.
9 čt 2. 9. Klecany 209 3.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 209 5.
11 čt 16. 9. Aloisov 209 6.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 209 6.
13 čt 30. 9. Bohnice 209 6.
V sezóně 2020 je Sofie Stránská juniorka.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 1. 30 00:21:44 30 11.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 81. 30 01:13:05 31:25 (30%) 60 3.
4 čt 28. 5. Juliána 60. (10.) 41 01:23:19 37:50 (35%) 101 3.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 35. (4.) 66 01:10:09 24:06 (22%) 167 1.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 68. (12.) 33 01:14:36 32:39 (32%) 170 1.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 200 1.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 56. (9.) 45 01:09:06 30:35 (31%) 245 1.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 47. (7.) 54 00:41:22 16:33 (19%) 299 1.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 299 1.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 299 1.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 299 1.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 299 1.
14 čt 24. 9. Kamýk 299 1.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 299 2.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 299 4.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)