Tereza Kadlecová

Jméno Tereza Kadlecová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 2 (5) 121 b 75. (17.)
zima 2021-2022 1 (7) 92 b 52–57. (9.)
2021 2 (13) 87 b 134. (37.)
2020 6 (16) 217 b 99. (22.)
2019 1 (18) 58 b 186–188. (40–41.)
Celkem 12 0 (59)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 47. (10.) 54 00:42:24 15:18 (17%) 54 51. (11.)
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 34. (6.) 67 01:28:29 29:03 (24%) 121 29. (6.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 121 39. (7.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 121 60. (12.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 121 75. (17.)
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 9. (4.) 92 01:28:42 18:04 (13%) 92 12. (5.)
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 92 20–21. (5.)
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 92 29–30. (6.)
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 92 35–36. (8.)
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 92 38–40. (8.)
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 92 44–47. (9.)
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 92 52–57. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 67. (20.) 34 01:17:40 29:10 (26%) 34 69. (21.)
2 čt 13. 5. Radotín 34 94. (29.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 34 116. (34.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 48. (10.) 53 01:09:40 24:16 (23%) 87 89. (23.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 87 98. (28.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 87 104. (31.)
7 čt 17. 6. Jevany 87 110. (31.)
8 čt 24. 6. Písnice 87 116. (32.)
9 čt 2. 9. Klecany 87 122. (34.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 87 127. (35.)
11 čt 16. 9. Aloisov 87 129. (35.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 87 132. (37.)
13 čt 30. 9. Bohnice 87 134. (37.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 56. (11.) 45 01:12:47 29:48 (28%) 45 92. (23.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 72. (13.) 29 01:06:31 24:51 (24%) 74 81. (18.)
4 čt 28. 5. Juliána 87. (18.) 1 01:15:08 29:39 (28%) 75 96. (23.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 75 108. (27.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 75 118. (30.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 52. (9.) 49 02:01:20 50:33 (38%) 124 96. (24.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 55. (8.) 46 01:08:41 30:10 (30%) 170 75. (14.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 54. (10.) 47 00:44:41 19:52 (23%) 217 70. (13.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 217 76. (14.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 217 82. (15.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 217 83. (16.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 217 88. (18.)
14 čt 24. 9. Kamýk 217 90. (19.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 217 96. (22.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 217 99. (22.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 43. (10.) 58 01:57:17 46:07 (35%) 58 45. (11.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 58 74–75. (15.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 58 96. (17.)
4 st 1. 5. Čelákovice 58 113–114. (23–24.)
5 čt 9. 5. Hostivař 58 128. (30.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 58 133. (30.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 58 141. (34.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 58 142. (34.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 58 148. (35.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 58 156. (36.)
11 čt 20. 6. Sedlec 58 157. (36.)
12 čt 27. 6. Dubeč 58 162. (38.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 58 167. (38.)
14 čt 12. 9. Krčák 58 172. (38.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 58 174–175. (39–40.)
16 čt 26. 9. Vítkov 58 176–177. (39–40.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 58 186–188. (40–41.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 58 186–188. (40–41.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)